WWW: https://zwiedzajtorun.pl/
Nazwa Firmy: Zwiedzaj Toruń
Telefon 600-638-077
Adres Bażyńskich 8
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100

Opis


W czasie wakacji wiele osób odwiedza Toruń. Miasto to kojarzone głównie z Mikołajem Kopernikiem i piernikami kryje w sobie wiele tajemnic. Aby je lepiej poznać warto zwiedzać miasto z odpowiednio przeszkolonym przewodnikiem, który w ciekawy sposób opowie turystom o najważniejszych miejscach i przybliży historię miasta.

Warto zatem zdecydować się na zwiedzanie Torunia z przewodnikiem, dzięki temu wycieczka do tego miasta będzie niezapomniana. Ekipa doświadczonych przewodników, która założyła firmę zwiedzajtorun.pl odkrywa przed turystami uroki grodu Kopernika, oprowadzając po ciekawych miejscach i opowiadając historię na temat ludzi tam żyjących, zabytków oraz miejsc.

Oferta skierowana jest do turystów indywidualnych, grup szkolnych oraz firm. W przypadku indywidualnego zwiedzania firma proponuje oprowadzanie po Toruniu z przewodnikiem  piechotą lub rowerem. Przewodnicy są do pełnej dyspozycji turystów  i skupiają się wyłącznie na danej wycieczce.

Biuro oprowadza po wielu ciekawych miejscach, także nietypowych i mniej znanych.  Przewodnicy nie ograniczają się tylko do toruńskiej Starówki. Dlatego turyści mają okazję  zobaczyć pruskie forty lub rowerami wspólnie z przewodnikami mogą przeprawić się na druga stronę Wisły. Oferta obejmuje także zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w okolicach Torunia.  Przewodnicy dobrze wiedzą, co ciekawego dzieje się w okolicy i chętnie tam zaprowadzają wycieczkowiczów.

Biuro realizuje także nietypowe zamówienia, "szyte na miarę".  Oferta agencji to nie tylko klasyczne oprowadzanie przez przewodnika, ale także szeroki wachlarz usług, doradztwo i pomoc w organizacji pobytu w Toruniu tak, aby pozostał w pamięci na lata.

Ponadto firma zajmuje się także organizacją posiłków dla grup turystycznych, które odwiedzają Toruń. Agencja oferuje nie tylko obiady dla grup, ale również może zorganizować inne posiłki, łącznie z wieczornymi biesiadami, imprezami dla firm z poczęstunkiem, czy pokaz warzenia piwa połączony z degustacją. Obiady są zawsze wcześniej zarezerwowane, więc turyści nie muszą tracić czasu na poszukiwanie wolnego lokalu.

Data dodania: 12-08-2019
Autor: Kazimierz Nowakowski
Źródło:
https://zwiedzajtorun.pl/Opinie o Zwiedzaj Toruń


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

MIASTO - Kęsowo


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu