WWW: https://jztl.pl/
Nazwa Firmy: Ziobrowski Tax & Law
Telefon 601813339
Adres Plac Grzybowski 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-104

Opis


Praca na stanowisku doradcy podatkowego koncentruje się przede wszystkim na udzielaniu opinii i porad, prowadzeniu ewidencji klientów oraz sporządzaniu deklaracji. Specjaliści wykonują zawód zaufania publicznego i orientują się w dziedzinie funduszów unijnych, zakładania działalności gospodarczych oraz prowadzenia ksiąg podatkowych. Osoby te mają wykształcenie wyższe oraz pełną zdolność do czynności prawnych i zdały oficjalny egzamin państwowy. Kontaktują się z nimi klienci, którzy nie chcą zajmować się kwestiami podatkowymi na własną rękę.

Doradcy orientują się w różnego rodzaju rozliczeniach oraz formalnościach, jakie należy spełnić przy prowadzeniu własnego biznesu. Podczas konsultacji, jakie proponują, interpretują prawo podatkowe i tłumaczą niezrozumiałe kwestie. Zainteresowani zlecają im także prowadzenie ksiąg podatkowych oraz pozostałych dokumentów, jak i przeprowadzanie audytów. Specjaliści odgrywają rolę pełnomocników podatników, płatników oraz inkasentów, uczestniczących w rozprawach sądowych, co sprawia, że osobiste stawiennictwo nie zawsze jest potrzebne.

Te i wiele innych usług świadczy kancelaria Ziobrowski Tax&Law, współpracująca z mieszkańcami Mokotowa w Warszawie. Doradca podatkowy, z jakim się kontaktują, zajmuje się przygotowywaniem zeznań i deklaracji podatkowych, choć nie są mu obce także rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych bądź Urzędem Skarbowym. Pomoc, jaką oferuje, przekłada się na bezpieczeństwo działań biznesowych, ponieważ minimalizuje ryzyko otrzymywania kar.

Ze wsparcia kancelarii korzystają właściciele firm, którzy nie chcą zatrudniać pracowników na etat. Oferuje ona usługi w ramach outsourcingu. W wielu przypadkach wiążą się one z niewielkimi kosztami, dlatego sprawdzają się w mniejszych przedsiębiorstwach. Jej klientami są osoby potrzebujące wsparcia w trakcie kontroli podatkowych zlecanych przez urzędy oraz w transakcjach sprzedaży, przykładowo podczas nabywania lub zbywania udziałów spółek. Są nimi także właściciele firm planujący tworzenie nowych podmiotów gospodarczych czy reorganizację grup kapitałowych.

Data dodania: 12-04-2023
Autor: Kazimierz Nowakowski
Źródło:
https://jztl.pl/doradca-podatkowy-warszawa/Opinie o Ziobrowski Tax & Law


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu