WWW: https://www.cebit.pl/
Nazwa Firmy: Zdzisław Budny C-BIT BIS
Telefon +48 717345566
Adres Przemysłowa 6
Miejscowość Gajków
Kod pocztowy 55-002

Opis


Jakość korzystania z komputera jest niezwykle ważna, bez względu na to, czy używa się go do zaawansowanych czynności, związanych na przykład z pracą zawodową, czy najprostszych, jak surfowanie po internecie i drukowania dokumentów. Na jakość tę wpływ ma nie tylko sam sprzęt, ale też jego oprogramowanie, czyli przede wszystkim system. Ten jest co jakiś czas aktualizowany. Od jakiegoś czasu dostępna jest wersja Windows 11. Czy warto ją pobrać na swój komputer? O tym można dowiedzieć się, zaglądając na blog z poradami prowadzony przez właścicieli sklepu z komputerami.

Wiedzą oni na ich temat wszystko, nie tylko bowiem sprzedają sprzęt różnych marek (często poleasingowy, co wiąże się z bardzo dobrymi warunkami dla klientów), ale też między innymi udzielają fachowych porad. Na pewno lepiej jest kierować się nimi niż informacjami przypadkowo znalezionymi w internecie, które mogą być zamieszczane przez osoby niemające odpowiednich kompetencji.

W przypadku informacji na temat aktualizacji Windowsa, zamieszczonych na stronie sklepu, można mieć pewność, że są one obiektywne, w dodatku przedstawione przez osoby, które mają spore wymagania. Jest to gwarancja, że decyzja o instalacji programu lub pozostaniu przy starej wersji będzie oznaczała komfort codziennej pracy czy rozrywki z użyciem komputera.

Czego zatem można dowiedzieć się z artykułu C-Bit Bis? Między innymi tego, że instalacja aktualizacji nie jest dobra dla każdego, trzeba zatem zapoznać się z wszystkimi warunkami, by nie popełnić błędu. Choć może wydawać się, że nowsza wersja zawsze będzie lepsza, udoskonalona względem starszej, wcale nie jest to regułą, zwłaszcza jeśli chodzi o niektóre aspekty. Przykład? Wersja ta nie ma sterowników do urządzeń peryferyjnych, lepiej zatem zrezygnować z niej na przykład jeśli ktoś tworzy coś na komputerze, a potem z dużą częstotliwością drukuje bądź korzysta stale z innych urządzeń peryferyjnych.

Jednocześnie jednak system ten ma mniejsze wymagania sprzętowe, co oznacza, że na jego instalację mogą zdecydować się osoby mające słabszy sprzęt, starszej generacji.


Opinie o Zdzisław Budny C-BIT BIS


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

SuperAutoMarket

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

greentex24

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Direction s.c.

MIASTO - Gajnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu