WWW: https://www.zar-kar.com.pl/
Nazwa Firmy: ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz
Telefon 22 811 11 27
Adres Siedzibna 39
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-001

Opis


Przedsiębiorstwo działające na stronie internetowej zar-kar.com.pl specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych konstrukcji przeznaczonych do urządzania mieszkań i domów. Klienci mogą zdecydować się na takie rozwiązanie jak szafa do zabudowy. Jest ona polecana do pomieszczeń o niewielkim metrażu, jako że pozwala wykorzystać całą dostępną przestrzeń, od podłogi do sufitu. Projekt szafy jest wykonywany zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Proces realizacji zamówienia zaczyna się od przeprowadzenia dokładnych pomiarów w miejscu, gdzie mebel ma być zamontowany. Następnym krokiem jest uzgodnienie kwestii związanych z wyborem materiału i okucia. Przedsiębiorstwo tworzy także listę indywidualnie dostosowanych rozwiązań, które można wykorzystać w danej konstrukcji. Po akceptacji projektu nadchodzi czas na wykonanie mebla oraz jego montaż.

W ofercie znajdują się modele przesuwne oraz szafy z otwieranymi drzwiami. Konstrukcje w tej pierwszej wersji składają się z takich elementów jak system jezdny, drzwi oraz pozycjonery. Działają w płynny i niezawodny sposób, między innymi dzięki użyciu specjalnych łożysk kulkowych, które zostały objęte dożywotnią gwarancją. Rolki są dostępne w kolorze zielonym lub szarym. Szafy mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu, w tym przedpokoju, sypialni, w salonie lub kuchni. Front szafy składa się z litego drewna, fornirów lub płyt typu MDF. Z kolei drzwi przesuwne są wyprodukowane z wytrzymałego aluminium. Do stworzenia korpusu stosowane są płyty fornirowane lub laminowane z możliwością wykończenia matowego albo na wysoki połysk. Uzupełnienie stanowi  lustro w wersji weneckiej, antycznej lub bezpiecznej. Zamawiający mają także możliwość wyboru rozmaitych zdobień, w tym szkła oraz ornamentów.

Przedsiębiorstwo zajmuje się także wykonywaniem mebli kuchennych oraz przeprowadzaniem zabudowy balkonu. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie wykonywania zlecenia. Dotychczas wykonane meble zostały przedstawione na stronie internetowej producenta.

Data dodania: 12-01-2022
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekoweOpinie o ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu