WWW: https://xfelgi.pl/
Nazwa Firmy: Xfelgi.pl
Telefon 509 700 012
Adres Piotrkowska 4C
Miejscowość Poniatów
Kod pocztowy 97-330

Opis


Wielu właścicielom samochodów osobowych zależy zarówno na ich doskonałym stanie technicznym, jak i dobrym wyglądzie. Troska o estetykę pojazdu to nie tylko jego częste mycie oraz polerowanie i zabezpieczanie lakieru. Wygląd auta można bowiem diametralnie odmienić, decydując się na wymianę standardowych felg stalowych na ich aluminiowe odpowiedniki. Należy przy tym pamiętać, aby stawiać wyłącznie na obręcze możliwie najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów i właśnie takie ma w swojej ofercie firma Xfelgi.pl. To sklep internetowy, w którym dostępne są ich wersje przeznaczone do większości modeli samochodów najpopularniejszych marek, w tym BMW. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przede wszystkim bardzo istotny jest rozmiar, na który składają się następujące parametry:

  • średnica wyrażana w calach,
  • szerokość,
  • wielkość otworu centrującego,
  • tzw. współczynnik odsadzenia obręczy (parametr ET), który definiowany jest jako odległość pomiędzy płaszczyzną jej montażu a symetrii.

Oprócz tego należy zwrócić uwagę na rozstaw śrub – powinien być dokładnie taki sam, jak w piaście auta. Dodatkowo często konieczne jest dokupienie specjalnych dystansów.

Zamawiając np. aluminiowe felgi do BMW, najlepiej zdać się na wsparcie sprzedawcy. W przypadku powyższego sklepu internetowego można jednak w prosty sposób samodzielnie odnaleźć taki ich model, który będzie idealnie dopasowany do konkretnego pojazdu. Wszystko to dzięki rozbudowanym kategoriom znajdującym się na jego stronie. Wystarczy tylko wybrać posiadaną wersję samochodu i jego rocznik, aby uzyskać listę wszystkich obręczy, które będą do niego pasować. W razie potrzeby można również skorzystać z prostego formularza, po którego wypełnieniu doświadczony doradca zaproponuje odpowiednie części.

Najważniejszą zaletą aluminiowych obręczy jest niewątpliwie ich piękny wygląd. Można je łatwo dopasować do charakteru samochodu oraz indywidualnego gustu, wybierając spośród wielu różnorodnych wersji stylistycznych. Jeśli tylko są wykonane z wysokiej jakości aluminium, przez długi czas będą zdobić pojazd, wykazując się przy tym ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Należy oczywiście pamiętać o ich regularnym myciu i konserwowaniu. Koniecznie należy wykorzystywać do tego specjalistyczne, przeznaczone do tych części środki chemiczne.


Opinie o Xfelgi.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

MIASTO - Konstantynów Łódzki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AP Studio Anna Karpińska

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu