WWW: https://wycieczkownia.pl/
Nazwa Firmy: Wycieczkownia
Telefon 698149019
Adres Bażyńskich 8
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100

Opis


Nie samą nauką żyje szkoła oraz uczniowie. Oczywiście wiadomo, że najważniejsza jest edukacja, ale są okresy w trakcie roku, kiedy można postawić na więcej luzu, a nawet na relaks i dobrą zabawę. Dobrym terminem jest na przykład czas po wystawieniu ocen, kiedy można, a nawet warto wyruszyć na szkolną wycieczkę. Kierunków, jakie można wybrać, jest mnóstwo. Wiele zależy oczywiście od tego, jak chce się spędzać czas w trakcie wyjazdu. Mnóstwo możliwości oferuje chociażby biuro podróży Wycieczkownia. Nie ma wątpliwości, że fachowa firma jest w stanie zorganizować wyprawę, która przypadnie do gustu każdemu uczestnikowi, zarówno młodszemu, jak i starszemu, uczniom oraz opiekunom.

Gdzie warto wyjeżdżać na wycieczki szkolne? Energylandia jest niewątpliwie miejscem, które gwarantuje wiele atrakcji, emocji i wspomnień. Czas można tam spędzić bardzo aktywnie, a zabawy nie brakuje dla uczniów w różnym wieku. Dobrze przygotowana wyprawa z pewnością okaże się doskonałym pomysłem, podsumowującym rok szkolny. Zjeżdżalnie, karuzele i wiele innych opcji rozrywki czeka na uczestników. Cały wyjazd najlepiej przygotuje biuro podróży. Na co należy zwrócić uwagę?

  • komfort podróży,
  • wyżywienie,
  • przewodnika
  • noclegi

Wiadomo, że wygodny i nowoczesny środek transportu to podstawa. Możliwość zamówienia obiadu dla całej grupy także ma znaczenie, a Energylandia oferuje taką usługę. Oczywiście to tylko część istotnych kwestii, a dwa ostatnie aspekty, czyli przewodnik i baza hotelowa dotyczą dłuższego wyjazdu. Warto bowiem pamiętać, że południowa część Polski oferuje nie tylko wspomniany park rozrywki jako formę zabawy oraz spędzania czasu. Interesującą opcją wycieczki szkolnej jest także zwiedzanie, a bez wątpienia istnieje mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sam Kraków to atrakcja sama w sobie. Historia, rozrywka, gastronomia to tylko część interesujących opcji, jakie charakteryzują to miasto. Wizyta w kopalni soli w Wieliczce również może się okazać interesującą możliwością dla uczniów w różnym wieku.


Opinie o Wycieczkownia


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

MIASTO - Kęsowo


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu