WWW: https://wugmb.com/
Nazwa Firmy: WUG MB Sp. z o.o.
Telefon 61 285 64 00
Adres Karola Libelta 2
Miejscowość Środa Wielkopolska
Kod pocztowy 63-000

Opis


Zapotrzebowanie na ciepłą wodę w domach wielorodzinnych jest bardzo duże. Aby zapewnić mieszkańcom bezproblemowy dostęp do zasobów, a jednocześnie nie narażać ich na zbyt wysokie koszty, administrator budynku, spółdzielnia lub deweloper powinni zastosować system grzewczy, który będzie efektywny, a jednocześnie tani w eksploatacji. Obecnie powyższe założenia spełnia instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła lub solar. Montaż tego typu rozwiązań o odpowiedniej mocy jest w stanie dostarczyć do mieszkań energię pozwalającą na ogrzanie wody, zarówno na potrzeby codziennego użytku, jak i wykorzystywanej do systemu grzewczego CO. 

Decyzja o zastosowaniu instalacji zasilanej przez odnawialne źródła energii wymaga uzupełnienia jej o odpowiednie komponenty przetwarzające energię elektryczną w ciepło. Polecaną opcją, którą można bezproblemowo zamontować w każdym mieszkaniu, bez względu na jego metraż oraz ilość osób korzystających z ciepłej wody, są bojlery. Należy tylko dobrać właściwą do potrzeb użytkowników pojemność i zadbać o regularny serwis szczelności i ciągłości przyłącza. Aby umożliwić mieszkańcom regulowanie temperatury wody czy ciepła w mieszkaniu we własnym zakresie, warto wyposażyć każde urządzenie w odpowiednie grzałki do bojlera z termostatem.

Wspomniany element grzewczy jest dość mocno eksploatowany, dlatego nie warto na nim oszczędzać i kupować części od niesprawdzonych dostawców. Niskiej jakości grzałki mogą prowadzić do ciągłych problemów z utrzymaniem właściwej temperatury wody, powodować spięcia i nadmierne przeciążenia instalacji, a także generować zagrożenie pożarowe, co w przypadku domów wielorodzinnych jest szczególnie niebezpieczne. 

Wartą polecenia firmą, która od lat zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją grzałek o różnych parametrach użytkowych, jest Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Mirosław Banaś. Poleca swoje wyroby jako wysokojakościowe, wykonane z materiałów o bardzo dobrej przewodności cieplnej oraz spełniające wymagane normy rozwiązania przydatne w systemach grzewczych zasilanych OZE. Istnieje również możliwość ich wykorzystania w instalacjach cieplnych, w których podstawą jest piec na paliwo stałe. Firma zaprasza do kontaktu, a także zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową klientów prywatnych oraz biznesowych z terenu całego kraju. 

Data dodania: 05-02-2022
Autor: Maksymilian Kowalczyk
Źródło:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatoremOpinie o WUG MB Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu