WWW: https://www.wolstal.com/
Nazwa Firmy: WOLSTAL
Telefon +48 613 071 111
Adres Obornicka 330
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-689

Opis


Współcześnie coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na bezpieczeństwo lub estetykę inwestycji, ale również na ich innowacyjny charakter. Już na etapie tworzenia projektu zgłaszane są uwagi na temat konieczności wykorzystywania do budowy ekologicznych materiałów czy też rozwiązań pozwalających oszczędzać energię lub też generować ją z odnawialnych źródeł. Choć niektóre pomysły wymagają zwiększonych nakładów inwestycyjnych, nierzadko warto ponieść taki wydatek, gdyż okazują się one korzystniejsze z uwagi na fakt, że oznaczają niższe koszty eksploatacyjne w przyszłości. Aby jednak mieć pewność, że wybrane technologie są w ogólne możliwe do wykorzystania w nowo powstałym budynku, należy zwrócić się o pomoc do fachowca, który zaprojektuje cały układ przestrzenny i wkomponuje w niego poszczególne instalacje, sprawdzając ich efektywność. 

Innowacyjne podejście do projektowania konstrukcji budowlanych to domena kadry firmy WOLSTAL. Pracownicy starają się spełniać oczekiwania klientów, jednocześnie proponując nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, wpływające na sprawniejsze i bardziej oszczędne eksploatowanie budynku. Przedstawione koncepcje mogą być wykorzystywane w strefach o różnym przeznaczeniu i metrażu, w zależności od zapotrzebowania, wykonanych zarówno z elementów murowanych, jak i stalowych, a nawet drewnianych. 

Firma daje każdorazowo gwarancję, że przygotowany projekt będzie nie tylko innowacyjny, ale również zgodny z wymaganiami budowlanymi, obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w całej UE. Kadra zaprasza do kontaktu także inwestorów zagranicznych. Udostępnia treści na swojej stronie w języku angielskim, dzięki czemu mogą oni zapoznać się z przygotowaną ofertą. 

Data dodania: 22-02-2023
Autor: Franciszek Lewandowski
Źródło:
https://www.wolstal.com/Opinie o WOLSTAL


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu