WWW: https://wally.com.pl/
Nazwa Firmy: Wally - piękno dekoracji
Telefon 32 720 94 75
Adres Owsiana 62
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-780

Opis


Sklep z dekoracjami ściennymi ma zaskakująco wiele propozycji, gdyż pragnie dostarczać swym klientom niebanalne ozdoby i zaspokajać wszystkie ich oczekiwania. Dotyczy to też nietuzinkowych oczekiwań, ponieważ ambicją sklepu prezentującego się na stronie wally.com.pl jest prześciganie konkurencji. Udaje mu się to znakomicie, ponieważ podmiot ten posiada niezwykle szeroki wybór produktów, które można umieszczać na ścianach w celu ich udekorowania, ale też uzyskania pożądanych efektów aranżacyjnych. W ofercie nie brakuje też produktów o wartościach użytkowych, jak różnego rodzaju tablice.

Zdecydowanie jednak najbardziej popularne są fototapety, co na pewno wynika z faktu, że wiele mieszkań w Polsce ma wadę w postaci małego metrażu. Fototapeta 3D zaś nie tylko świetnie wygląda i jest błyskawicznym sposobem na odmianę wnętrza, ale też, a dla wielu osób przede wszystkim, pozwala istotnie, optycznie powiększyć przestrzeń. Takie działanie mają zwłaszcza perspektywiczne tapety z krajobrazami. W dodatku umieszczenie w swoim domu tapety z górami, morzem, egzotyczną plażą czy lasem ma kojący wpływ na samopoczucie, pozwala w wyobraźni przenieść się do tych miejsc oraz działa motywująco, gdyż skłania do myślenia o wypoczynku w danych okolicznościach przyrody.

Mając to wszystko na uwadze, sklep proponuje fototapety z bardzo różnymi motywami plenerów. Dużą popularnością cieszy się tapeta z górami, gdyż nie brakuje osób, które uwielbiają widok imponujących masywów, czy to w świetle dnia, czy na przykład we mgle. W dodatku motywy takie można znaleźć w różnych wersjach, nie tylko typowo fotograficznych. Świetnie wygląda na przykład tapeta z górami silnie zamglonymi, utrzymanymi w konwencji animacji. Taki nowoczesny projekt uatrakcyjni salon lub sypialnię.


Opinie o Wally - piękno dekoracji


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu