WWW: https://vipcarswarsaw.pl/
Nazwa Firmy: Vip Cars Warsaw Sp z o.o.
Telefon 600 505 052
Adres Grójecka 43/1A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02--03

Opis


Luksusowe auta to marzenie wielu osób, które można spełnić dzięki firmie Vip Cars Warsaw. To popularna wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów luksusowych w Warszawie w konkurencyjnych cenach. Firma ta zapewnia formalności ograniczone do minimum i przejrzyste warunki, dzięki czemu klienci nie obawiają się ukrytych kosztów. Proponuje auta marek, takich jak BMW, Mercedes czy Audi. Rozwiązanie to jest opłacalne finansowo, a interesują się nim nie tylko osoby prywatne, ale i przedsiębiorcy.

Ekskluzywne pojazdy zapewniają maksimum komfortu, dlatego sprawdzają się podczas wielokilometrowych tras. Wszystkie samochody dostępne w tej wypożyczalni są regularnie serwisowane w najlepszych punktach, dzięki czemu ryzyko występowania usterek w trakcie jazdy jest równe zeru. W ich wnętrzach znajdują się liczne udogodnienia wpływające na wygodę kierowców i pasażerów. Mowa tu przede wszystkim o systemach ogrzewania i klimatyzacji, kamerach cofania, czujnikach oraz nawigacjach GPS nieocenionych podczas poruszania się po obcych miastach.

Takie samochody wywierają duże wrażenie, dlatego są wykorzystywane podczas wyjazdów służbowych, przykładowo na międzynarodowe targi lub inne branżowe wydarzenia. To idealna opcja dla osób chcących zaimponować partnerom biznesowym lub potencjalnym klientom. Przedsiębiorstwo zapewnia szeroki wybór przestronnych pojazdów, w tym także limuzyn. Są one do wynajęcia wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym szoferem, który sprawnie dotrze w wyznaczone miejsce.

Firma oferuje także transfery na lotnisko oraz wynajem pojazdów na ślub lub inne ważne wydarzenia. Na życzenie klientów są one dekorowane świeżymi kwiatami przyczepianymi do maski, klamek lub innych części samochodu. Auta dostępne w asortymencie są dokładnie sprzątane, dzięki czemu nie noszą śladów użytkowania po poprzednich użytkownikach. Przedsiębiorstwo oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy trwający kilka tygodni lub miesięcy. Ostateczna cena zależy między innymi od typu pojazdu oraz udogodnień, na jakie zdecyduje się klient.

Data dodania: 09-06-2021
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://vipcarswarsaw.pl/Opinie o Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu