WWW: https://vbionic.com
Nazwa Firmy: vBIONIC
Telefon 690 690 200
Adres Małopolska 2A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-616

Opis


Utrata części dłoni w wyniku wypadku bądź amputacji będącej pokłosiem choroby może poważne zaburzyć, a nawet całkowicie zablokować wykonywanie wielu codziennych czynności. W takim przypadku rozwiązaniem może być zamówienie odpowiednio dopasowanej protezy. Firma ogłaszająca się na stronie vbionic.com daje taką możliwość. Udostępnia swoje produkty poprzez serwis sprzedażowy online, dbając jednocześnie o ich personalizację i certyfikację, by zagwarantować przyszłym użytkownikom oczekiwany komfort oraz jakość wyrobu.

Kadra dostawcy zastrzega, że realizacja zamówień odbywa się po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu z klientem oraz dokładnym pomiarze jego ciała, zwłaszcza okolic, do których częściowa proteza dłoni (bądź całkowita ręki czy też stopy) będzie przytwierdzona. Dopiero dysponując potrzebnymi parametrami, wykonawca może podjąć się pracy, dopasowując całą konstrukcję oraz zapewniając jej odpowiednie wyważenie. 

Firma podejmowała się do tej pory realizacji zleceń na protezy dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Proponowane w sprzedaży modele cechuje przede wszystkim wytrzymałość, w tym odporność na wilgoć czy niektóre substancje szkodliwe. Zewnętrzna, silikonowa warstwa imituje kolorem skórę, dzięki czemu nie wzbudza dużej uwagi otoczenia. 

Dostępne na podanej wcześniej stronie protezy można nabyć w wersji standardowej lub z dodatkowymi opcjami. Koszt poszczególnych uzupełnień jest podawany indywidualnie, w zależności od tego, jaki model wybierze klient. W podstawowym zestawie znajduje się mechanizm wewnętrzny zapewniający możliwość poruszania dłonią bądź stopą oraz pokrywająca go rękawica z silikonu. 

Firma stara się odpowiadać na potrzeby zarówno osób poszukujących rozwiązań pozwalających na codzienne funkcjonowanie, jak i odbiorców, dla których odpowiednio dopasowana proteza to warunek konieczny do realizowania się zawodowo w sporcie. Obecnie producent aktywnie współpracuje z odbiorcami, którzy działają w różnych dyscyplinach. Podstawą nawiązanej relacji jest testowanie proponowanych w ofercie rozwiązań przez sportowców (weryfikacja produktu odbywa się często w ekstremalnych warunkach) i przedstawianie przez nich wniosków z podjętych obserwacji. Umożliwia to wyeliminowanie błędów konstrukcyjnych oraz wielu problemów jakościowych, jeśli chodzi o konkretne modele protez. 

Data dodania: 02-08-2023
Autor: Daria Bąk
Źródło:
https://vbionic.com/proteza-funkcjonalna-tolka/Opinie o vBIONIC


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu