WWW: https://www.ulisses.pl/pl/
Nazwa Firmy: ULISSES Sp. z o.o.
Telefon +48 62 501 54 54
Adres Górnośląska 69A
Miejscowość Kalisz
Kod pocztowy 62-800

Opis


Spółka powstała w 1993 roku oferuje zaawansowane programy dla różnych branż od 2005 roku. Startując z dystrybucją komputerów i programów magazynowych w regionie kaliskim Ulisses Software systematycznie wdrażał kolejne ulepszenia w dostarczanych przez siebie rozwiązaniach, angażując się z czasem również w projektowanie i utrzymanie stron WEB oraz instalację sieci LAN, by wreszcie skupić się wyłącznie na wdrażaniu programów do zarządzania, ulepszaniu już istniejących i projektowaniu zupełnie nowych. Najnowsze oprogramowanie jest przeznaczone przede wszystkim dla sieci wypożyczalni, serwisów, zarządzania projektami, relacji z klientami, RODO i podobnego typu usług. Równolegle rozwijane są obecnie dwa produkty - Comotel oraz Quinno. Użytkownicy mają dostęp do daleko zaawansowanych rozwiązań Comotel RENTAL, Comotel Wynajem Elementów, Comotel SERWIS, Comotel SORTY, Comotel AKCYZA i Comotel ODPADY. 

Liczne pozytywne opinie są dodwodem na to, że dotychczasowe projekty odniosły sukces i motywują do wzmacniania obecności w przestrzeni softwaru dla wynajmu, serwisu czy akcyzy, w której firma z Kalisza dzierży pozycję niekwestionowanego lidera. Na stronie przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą podmioty znajdą referencje od dotychczasowych partnerów, którzy już mieli okazję skorzystania ze skrojonych na miarę ich oczekiwań rozwiązań. Każdy użytkownik dostarczanego przez dewelopera programu może liczyć na sprawny serwis i adaptację poszczególnych z dostępnych funkcji do jego konkretnych oczekiwań. 

Do tej pory z produktów systemowych skorzystały liczne firmy działające na polskim rynku, wśród których są zarówno te największe, jak i mniejsze. Należą do nich m.in. Caro Design, Drial, Agapit, Rothlehner, City Rent, MTL Asco, Mostostal, Wacker Neuson, FLT,  Budosprzęt, Lemarpol. Zespół złożony z pełnych zapału profesjonalistów czeka na kontakt pod numerami telefonu podanymi na stronie lub za pomocą poczty elektronicznej. Sprawdź szczegóły już dziś i zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Data dodania: 22-08-2021
Autor: Ida Sikorska
Źródło:
https://www.ulisses.pl/pl/Opinie o ULISSES Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu