WWW: https://www.twoj-parkiet.pl/
Nazwa Firmy: Twoj-Parkiet.pl
Telefon 792 661 907
Adres Smardzewska 20
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--16

Opis


Zniszczona drewniana podłoga nie dodaje uroku żadnemu pomieszczeniu, choć drewno niezaprzeczalnie ma swój unikalny klimat, nawet kiedy nie jest nowe. Takiej podłogi jednak nie należy bynajmniej zrywać - byłoby to prawdziwe marnotrawstwo, a także ogromny wysiłek, którego warto sobie zaoszczędzić. Jednakże także przykrywanie jej dywanami nie jest dobrym rozwiązaniem. W takim podłożu tkwi olbrzymi potencjał, warto go więc wykorzystać, decydując się na jego odnowienie. Jest to prostsze i daje lepsze efekty niż może się wydawać.

Jak odnowić podłogę?

Drewno jest materiałem wytrzymałym, zwłaszcza to, które wykorzystuje się do wykonywania podłóg i parkietów, ale też dość delikatnym. Łatwo jest je zniszczyć nieumiejętnym działaniem, na pewno więc nie należy zabierać się za samodzielne odnawianie podłogi z drewna, nawet gdy lubi się wykonywać prace remontowe i ma w tym sporą wprawę. Drewniana podłoga zdecydowanie potrzebuje fachowych działań, zwłaszcza jeśli ma wyglądać pięknie. Jej cyklinowanie w Poznaniu można zlecić firmie przedstawiającej się na stronie twoj-parkiet.pl. Jej fachowcy mają wielkie doświadczenie w przywracaniu doskonałego wyglądu drewnianym podłożom, wykonają więc to zadanie szybko i sprawnie.

Czego można się spodziewać?

Umiejętne cyklinowanie podłogi, z zastosowaniem odpowiednich, nowoczesnych maszyn, to proces bezproblemowy i pozwalający na uzyskanie zachwycających rezultatów. Fachowcy z wielkopolskiej firmy usuwają wierzchnią warstwę drewna za pomocą szlifowania, a potem w odpowiedni sposób wypełniają ubytki w podłożu oraz wyrównują je. Końcowym etapem jest polerowanie podłogi, które nadaje jej połysk, podkreśla usłojenie drewna oraz sprawia, że powierzchnia jest nieskazitelnie gładka. Na końcu podłoże jest pokrywane preparatem nadającym połysk i konserwującym, co zabezpiecza je przed wpływem niekorzystnych czynników i przedłuża jego żywotność na wiele kolejnych lat. Można zatem mieć pewność, że szybko nie trzeba będzie wykonywać podobnych działań, nawet gdy podłoże będzie bardzo intensywnie użytkowane.

Data dodania: 01-12-2018
Autor: Tola Sadowska
Źródło:
https://www.twoj-parkiet.pl/Opinie o Twoj-Parkiet.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu