WWW: http://www.turbo-centrum.com.pl/
Nazwa Firmy: Turbo-Centrum
Telefon 782 088 374
Adres Kajkowo, Świetlińska 3
Miejscowość Ostróda
Kod pocztowy 14-100

Opis


Coraz więcej kierowców decyduje się na zakup samochodów z turbosprężarką. Dodatkowe doładowanie sprawia, że silnik uzyskuje znacznie wyższe osiągi przy  coraz mniejszych objętościach skokowych.  Jednostki napędowe są więc ekologiczne i bardziej ekonomiczne, ale też znacznie obciążone.

Wysoka jakość - dłuższe użytkowanie

W nowoczesnych silnikach prędkości  obrotowe mogą wynosić nawet do 200 obr. na minutę, a spaliny mogą mieć temperaturę nawet do 1000 stopni Celsjusza. Takim wymaganiom może podołać jedynie bardzo dobrej jakości turbosprężarka, wyprodukowana na bazie najlepszych komponentów. W innym przypadku jej praca może sprawiać wiele kłopotów w trakcie eksploatacji. 

Jak dbać o turbosprężarkę?

Przede wszystkim należy dobrze traktować swój samochód. Niewymieniony na czas olej czy filtr powietrza, może spowodować dostanie się zanieczyszczeń do turbosprężarki.  Co więcej, olej musi być dobrej jakości.  Do uszkodzenia turbosprężarki może dojść także na skutek zanieczyszczeń dostających się wraz z zassanym powietrzem, dlatego wymiana filtra powietrza to podstawa. Niedopilnowanie tego może skutkować zatarciem silnika lub nieodwracalną awarią turbiny.

Naprawa turbo - regeneracja

Na szczęście większość części turbosprężarki można naprawić poprzez regenerację. Będzie ona skuteczna jednak tylko wtedy, gdy odnawianiem urządzenia zajmie się profesjonalny serwis, np. taki turbo-centrum.com.pl.  Tego typu warsztaty regenerują turbosprężarki przy pomocy najnowocześniejszego bloku maszynowego, ale też używają tylko nowych i dostosowanych do danego doładowania części zamiennych. Fachowiec po rozkręceniu turbosprężarki nie tylko naprawi zniszczoną część, ale też dotrze do przyczyny uszkodzenia. 

Naprawa turbo w wyspecjalizowanym warsztacie daje gwarancję na uzyskanie fabrycznych parametrów.  Nie wystarczy sama regeneracja turbosprężarki, ale konieczne jest także dotarcie do usterki.  Pominięcie tego elementu podczas regeneracji turbiny może skutkować ponowieniem się awarii.

Warto więc szukać profesjonalistów od naprawy turbo, aby być w pełni zadowolonym z regeneracji urządzenia.

 

Data dodania: 20-03-2019
Autor: Ida Sikorska
Źródło:
http://www.turbo-centrum.com.pl/Opinie o Turbo-Centrum


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

MIASTO - Olsztyn


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Marta Subda Design

MIASTO - Olsztyn


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu