WWW: https://www.toyota-okecie.pl/
Nazwa Firmy: TOYOTA OKĘCIE
Telefon 22 492 00 00
Adres Al. Krakowska 204
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-219

Opis


Sprzedaż nowych samochodów stanowi największą część działalności każdego dealera pojazdów. Oprócz tego klienci mogą liczyć także na usługi serwisu mechanicznego oraz blacharsko-lakierniczego. Kupujący bez problemu ubezpieczą swoje auto i zlikwidują też ewentualną szkodę komunikacyjną. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się także możliwość zakupu używanego pojazdu danego producenta. 

Toyota Okęcie od wielu miesięcy oferuje swoim klientom możliwość kupna sprawdzonego pojazdu. Komis należy do ogólnopolskiego programu Toyota Pewne Auto, co skutkuje tym, że do sprzedaży trafiają tylko wyselekcjonowane samochody. Wszystkie są wcześniej sprawdzone bardzo dokładnie. Serwisanci dokonują wielopunktowej kontroli, na podstawie której wydawany jest Certyfikat Kontroli Jakości. Dokument w wersji skróconej jest dostępny przy każdej ofercie auta. Z aktualnymi pojazdami do nabycia można się zapoznać odwiedzając stronę internetową dealera. 

Wszystkie samochody używane Toyoty można kupić z gwarancją. Ochronie podlegają części mechaniczne oraz powłoka lakiernicza. Kupujący używany pojazd mogą zdecydowanie obniżyć cenę transakcji. Jest to możliwe dzięki temu, że komis umożliwia pozostawienie starego samochodu w rozliczeniu. Zwolennicy ekologicznej jazdy mogą sięgnąć także po samochody elektryczne lub hybrydowe. Toyota jest jedną z pierwszych marek, która postawiła na tego typu system napędowy. Każdy kolejny model oferuje jeszcze lepsze parametry i osiągi. 

Japońskie auta są znane ze swojej niskiej awaryjności. Od wielu lat kierowcy sięgają po samochody sprzedawane w stołecznym salonie, gdyż wiedzą, że mogą na nie liczyć w każdym momencie. Duże znaczenie ma jednak odpowiedni sposób serwisowania. Mechanicy obsługujący warszawski serwis doskonale znają rygorystyczne procedury marki Toyota. Korzystają przy tej okazji tylko z najlepszych i oryginalnych części. To pozwala w pełni zoptymalizować proces zużywania poszczególnych komponentów. Taki sposób korzystania z samochodu powoduje, że wartość japońskich aut jest cały czas na bardzo wysokim poziomie. To duży atut, zwłaszcza w przypadku, kiedy ktoś zamierza poruszać się autem przez określony okres, aby w dalszej kolejności przeznaczyć go do odsprzedaży. Każdy kolejny kupujący ma możliwość korzystania z bardzo dobrego i bezpiecznego samochodu. 

 

Data dodania: 01-10-2022
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://www.toyota-okecie.pl/samochody-uzywaneOpinie o TOYOTA OKĘCIE


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu