WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Nazwa Firmy: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
Telefon 601827771
Adres Niska 3
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-666

Opis


Wytwornice to urządzenia służące do wytwarzania dużej ilości pary wodnej w krótkim czasie. Są to popularne sprzęty o szerokim zastosowaniu, które spotyka się między innymi w prasowalniach oraz zakładach krawieckich. Ułatwiają one prasowanie mocno wygniecionych ubrań, dzięki czemu wyglądają lepiej na sklepowych półkach i zachęcają do zakupu. Znaczna część modeli przypomina swoim wyglądem zwykłe żelazko, które wyposażono w pojemnik do przechowywania wody. Urządzenia te odznaczają się małą wagą, dlatego ich użytkowanie jest wygodne. Niektóre sprawdzają się podczas podróży, a to ze względu na niewielkie gabaryty. Korzystają z nich chętnie osoby przygotowujące się do spotkań służbowych i potrzebujące szybkiego wyprasowania koszuli lub pozostałych elementów garderoby.

Niektóre generatory pary dają szansę prasowania ubrań bez zdejmowania ich z wieszaka, dzięki czemu nie jest konieczne posiadanie desek, które zajmują przestrzeń, co byłoby problematyczne wśród właścicieli małych mieszkań. Znajdują zastosowanie podczas prasowania zasłon, firan, sukienek, płaszczy i nie tylko. Para wodna, jaką wytwarzają, chroni przed przypalaniem tkanin, a ponadto cechuje się właściwościami bakteriobójczymi. To ciekawe rozwiązanie dla alergików oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Dziś wybór generatorów pary jest bardzo szeroki, czego dowodem jest oferta przedsiębiorstwa Maszyny-Szwalnicze. Modele dostępne w katalogu różnią się od siebie ceną, sposobem działania oraz mocą. Im jest ona wyższa, tym żelazka szybciej się nagrzewają. Wytwornica pary działa pod dużym ciśnieniem, dlatego może być użytkowana w przypadku kilkuwarstwowych ubrań, pościeli oraz złożonych ręczników. Z łatwością rozprasowuje nawet największe zagniecenia i gwarantuje cichą pracę.

Najnowocześniejsze modele wyposażono w szereg dodatkowych funkcji, takich jak ochrona przed kapaniem oraz systemy automatycznego oczyszczania z kamienia, co przekłada się na zwiększoną żywotność. Składają się one z wężownic, przez które przedostaje się woda. Jest ona poddawana działaniom wysokich temperatur, dzięki elektronicznym urządzeniom, mogącym doprowadzić ją do wrzenia. Niewielkie sprzęty odnajdują się w warunkach domowych i sprawdzają się wśród osób chcących zrezygnować ze zwykłych żelazek. Interesują się nimi również właściciele zakładów krawieckich oraz szwalni.


Opinie o TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Feniks Chemia

MIASTO - Zambrów


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DBO Polska sp. z o.o.

MIASTO - Białystok


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AlmiDecor

MIASTO - Łomża


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu