WWW: https://tdmtarasy.pl/
Nazwa Firmy: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Telefon 600 802 002
Adres Żwirowa 11
Miejscowość Pszczew
Kod pocztowy 66-330

Opis


Drewniany taras to niewątpliwie bardzo wyjątkowe miejsce, które daje nam możliwość przyjemnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wykonanie takiego tarasu z drewna wydaje się rozwiązaniem bardzo naturalnym. Drewno nie tylko doskonale wygląda i ma niepowtarzalny charakter, ale także bardzo dobrze może się komponować z roślinnością w ogrodzie, jak i z elewacją samego budynku, a konstrukcja tarasu najczęściej jest do niego "doklejona".

Poszukując prawdziwych specjalistów, firmy nie tylko zajmującej się projektowaniem i budową tarasów, ale także produkowaniem najwyższej jakości desek tarasowych, warto sprawdzić możliwości TDM Tarasy. Wieloletnie doświadczenie na rynku, wykorzystanie najlepszych materiałów, a do tego mnóstwo pozytywnych opinii są najlepszymi dowodami na to, że firma naprawdę profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Przed podjęciem decyzji o wybudowaniu konstrukcji obok własnego domu, warto już teraz zapoznać się z bogatą galerią tarasów drewnianych, która to znajduje się na stronie internetowej tdmtarasy.pl. Galeria prezentuje wiele pięknych realizacji projektów tarasów ogrodowych na terenie całej Polski i pozwala utwierdzić się w tym, że firma zawsze stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Tarasy widoczne w galerii budowane są z wykorzystaniem najlepszego gatunkowo drewna, które jest dodatkowo profesjonalnie zabezpieczane już na etapie produkcji. Deski dzięki temu cechują się zwiększoną wytrzymałością nawet w przypadku wykorzystania ich na tarasie niezadaszonym. Firma zawsze służy swoją pomocą i projektuje tarasy, opierając się o potrzeby zamawiającego, a do tego stara się stworzyć takie konstrukcje, które przepięknie komponują się z otaczającą je przyrodą. Bogata galeria tarasów drewnianych nie tylko obrazuje doświadczenie firmy. Może ona również stawić świetną inspirację dla wielu osób, które nie do końca wiedzą jeszcze, na jaką konstrukcję się zdecydować. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić wykonanie indywidualnego projektu i perfekcyjnie dopasować formę tarasu do swoich potrzeb.


Opinie o TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Ale piękne tarasy! Tak się nakręciłem przeglądając galerię zdjęć, że chyba będę musiał pomyśleć jak by tu sobie taki taras sprawić ;)


Ocena 4


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Twoj-Parkiet.pl

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu