WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Nazwa Firmy: TanieMilitaria.pl
Telefon 22 400 51 52
Adres Lasek Brzozowy 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-792

Opis


Jeśli lubisz niebanalne spędzanie czasu wolnego, to Airsoft Gun to będzie idealna propozycja dla Ciebie. To rozrywka, dzięki której poprawisz nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale również poczujesz ducha pracy zespołowej. 

To gra, w której wykorzystuje się pneumatyczne, elektryczne lub sprężynowe repliki broni palnej. Nie strzela się prawdziwymi kulami, a plastikowymi kulkami, które mają zazwyczaj kaliber 6 mm. Zasady gry nie są skomplikowane. Podstawową z nich jest to, że należy trafić przeciwnika plastikową kuleczką. Najczęściej trafienie nie powoduje żadnych obrażeń, w sporadycznych przypadkach może zakończyć się siniakiem. 

W tradycyjnym ASG jest scenariusz oparty na fikcyjnych lub historycznych działaniach wojennych, policyjnych lub paramilitarnych. W trakcie gry istotne jest, by zadbać o swoje bezpieczeństwo, dlatego też wszyscy uczestnicy są do noszenia okularów lub gogli ochronnych. Można je z łatwością dostać w sklepach z militariami. Warto wybrać taki model okularów, który nie tylko będzie dobrze dopasowywał się do kształtu twarzy, ale również cechować się będą wysokim poziomem odporności na uszkodzenia. Dobrym pomysłem jest zakup okularów z powłoką zabezpieczającą parowaniu, co pozwoli zwiększy komfort ich noszenia. To, jakie są szczegółowe zasady gry, zależy od typu rozgrywki. Osoby grające w ASG często mocno wczuwają się w rolę, dlatego też naśladują prawdziwe działania wojenne. W większości wypadków walki w airsofcie toczone są do około  30 metrów.

W Polsce większość rozgrywek odbywa się na terenach z dala od miasta, w lesie. Niemniej jednak ważną rolę odgrywa kamuflaż, który powinien być przemyślany. Niektórzy oprócz ubrania maskującego wykorzystują również specjalne farby do twarzy i innych odsłoniętych części ciała. Tak naprawdę sposób kamuflażu zależy od otoczenia. Do najbardziej zdradliwych elementów należy nie tylko goła skóra, ale również czarna replika ASG czy żółte lub pomarańczowe wizjery okularów. ASG to propozycja dla osób lubiących wyzwania i rywalizację. 

Na taniemilitaria.pl znajdziesz wiele produktów dla fanów ASG.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Iwo Wiśniewski
Źródło:
https://www.taniemilitaria.pl/pl,o-asg,1004.htmlOpinie o TanieMilitaria.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Smak Dzieciństwa

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu