WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Nazwa Firmy: Szyciewdomu.pl
Telefon 798 501 160
Adres Aleja Niepodległości 54a
Miejscowość Wołomin
Kod pocztowy 05-200

Opis


Wielu osobom plotery kojarzą się głównie z branżą poligraficzną, ale te wyjątkowe urządzenia można zastosować także w innych gałęziach przemysłu, a nawet wykorzystać na potrzeby krawiectwa. Specjalistyczny ploter tnący umożliwia precyzyjne nacinania, wycinanie różnych kształtów w miękkim materiale, co znacząco usprawnia pracę i pozwala na szybszą realizację różnych projektów, nawet wyjątkowo skomplikowanych.

Poza wycinaniem nowoczesne urządzenie pozwala na nanoszenie dowolnych grafik na powierzchnię rozmaitych tkanin, więc nadaje się doskonale do tworzenia koszulek, toreb i różnych innych akcesoriów z ładnymi, kolorowymi obrazkami. Co więcej, najlepsze tnące plotery rysujące są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem do wykonywania haftów, więc stworzenie oryginalnego wzoru jest jeszcze prostsze. Sprzęt sprawdzi się przy projektowaniu naszywek oraz aplikacji ozdobnych. Warto zaznaczyć, że tego typu urządzenia występują w wersji przeznaczonej zarówno dla profesjonalnych pracowni krawieckich, jak i amatorów, miłośników szycia, osób tworzących stroje historyczne czy cosplay. Gdzie kupić porządny ploter?

Dobrym rozwiązaniem jest złożenie zamówienia na stronie internetowej szyciewdomu.pl. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która zawiera produkty cenionych na rynku producentów, między innymi firmy Brother. Proponowany sprzęt ma duży, wyraźny ekran LCD oraz posiada kilkaset zapisanych wzorów. Ponadto nie wymaga podłączenia do komputera ani żadnych dodatkowych modułów. Projekty są importowane za pośrednictwem USB i WiFi. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Wysoko wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą dobrać odpowiedni model na podstawie specyfikacji przesłanej przez konsumenta. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Warto zaznaczyć, że sklep oferuje także wszelkie niezbędne akcesoria: maty do skanowania i wytłaczania, noże, pisaki, kleje, programy do haftowania.


Opinie o Szyciewdomu.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu