WWW: https://pozamykaj.pl/
Nazwa Firmy: Pozamykaj.pl
Telefon 518 688 356
Adres Grunwaldzka 69
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100

Opis


W obecnych czasach coraz więcej osób stosuje nowoczesne technologie we własnych domach lub firmowych biurach, które mają na celu przede wszystkim zapewnić pełne bezpieczeństwo. Mowa tutaj zarówno o systemach alarmowych i monitoringach, jak również o profesjonalnych zamkach elektronicznych do drzwi domu, mieszkania, czy biura lub pokoju hotelowego. Na stronie internetowej pozamykaj.pl klienci mogą znaleźć szeroki wybór systemów m.in. Master Key, jednego klucza, czy zamki szyfrowe. Wśród wszystkich proponowanych rozwiązań największym zainteresowaniem cieszą się jednak zamki elektroniczne, które można podzielić na kilka podstawowych grup:

  • rozwiązania szyfrowe z klawiaturą numeryczną do wpisywania specjalnego kodu, który oczywiście można w dowolnym momencie zmieniać,
  • rozwiązania na kartę zbliżeniową - wystarczy do specjalnego czytnika przyłożyć lub włożyć indywidualną kartę, aby dostać się do wnętrza,
  • zamki dualne stanowią połączenie obu powyższych systemów, a więc mogą być otwierane za pomocą kodu lub karty.

Najważniejsze, aby dopasować najlepszy system do konkretnych wymagań oraz potrzeb, a od tego są oczywiście doświadczeni pracownicy, którzy będą w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Warto podkreślić, że wszystkie systemy dostępne w sklepie internetowym przeszły określone testy i posiadają wiele certyfikatów. Jest to gwarancją wysokiej jakości i skuteczności w zapewnieniu bezpieczeństwa, a także komfortu użytkowania. 

Gdzie można zastosować zamek elektroniczny?

Tego rodzaju systemy najczęściej są wykorzystywane w obiektach biurowych, do których dostęp na jedynie właściciel lub zaufani pracownicy, a także w hotelach, gdzie goście mogą szybko dostać się do wybranego pokoju, używając karty lub wpisując krótki kod podany wcześniej przez właściciela. Dzięki takim systemom zarządzanie apartamentami jest niezwykle proste i może odbywać się nawet na odległość! Wystarczy wysłać kod dostępu gościom, a po ich wyjeździe go po prostu zmienić i oczekiwać na kolejne osoby.


Opinie o Pozamykaj.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu