WWW: https://lazienka360.pl
Nazwa Firmy: Lazienka360.pl
Telefon 663 127 256
Adres Mierzyn 42
Miejscowość Mierzyn
Kod pocztowy 64-400

Opis


Wyposażenie łazienki powinno być wysokiej jakości z tego względu, że ceramika, szkło, stalowe elementy są bardzo często eksploatowane w codziennym użyciu. Przy zakupie elementów wykończeniowych warto kierować się jakością materiałów użytych w produkcji. Strona lazienka360.pl gwarantuje bogaty wybór artykułów, takich jak baterie, odpływy liniowe, wanny i nośniki, meble łazienkowe, brodziki, prysznice. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszą się kabiny prysznicowe od znanych i cenionych marek. Proponowane artykuły asymetryczne mają dokładnie podane wymiary, dzięki czemu znacznie łatwiej dobrać produkt do indywidualnych potrzeb.

Nowoczesna kabina Sea Horse idealnie sprawdzi się do wnętrz klasycznie, jak i nowocześnie zaaranżowanych. Wyróżnia się grafitowym szkłem z powłoką CleanGLASS. Powłoka to specjalna warstwa hydrofobowa, która doskonale odprowadza wodę do brodzika. Wymiary kabiny są podane na rysunku poglądowym, dzięki czemu łatwiej zakupić produkt przez Internet. Osoby zainteresowane kabiną asymetryczną zachęca się do przejrzenia wszystkich artykułów z odpowiedniej kategorii. Zaprezentowany model ma konkurencyjną cenę, dlatego zaprasza się do przeczytania opisu produktu.

Dostawca modelu STYLIO może zapewnić, że asortyment jest stale poszerzany o nowości rynkowe, jak i najchętniej kupowane produkty. Wystarczy rejestracja w bazie klienta, aby otrzymywać informacje dotyczące wyprzedaży oraz aktualnych nowości.

Nowocześnie zaprojektowana i wykonana kabina doskonale sprawdzi się w mniejszych wnętrzach. Jej montaż jest prosty, a instalacja przebiega sprawnie. Wszyscy klienci zainteresowani kabiną od znanego producenta dostaną świetnie zapakowany produkt, wysłany pod podany wcześniej adres.

Osoby, które zdecydują się na wybór kabiny prysznicowej cenionej marki, mogą być pewne: dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, eleganckiego wykończenia, zastosowania trwałych materiałów, łatwego czyszczenia produktu, prostej aplikacji oraz kilku lat gwarancji. Sprzedawca stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego proponuje nowoczesne drzwi rozsuwane, chromowane profile oraz uchwyty, drzwi dwuskrzydłowe i dużą powierzchnię na brodzik. Osoby zainteresowane zakupem zaprasza się do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego ze specjalistą. Fachowiec doradzi w zakupie.


Opinie o Lazienka360.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu