WWW: https://www.studio-motiv.pl/
Nazwa Firmy: Studio Projektowe Motiv
Telefon +48 604 434 422
Adres Jana Nagórskiego 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-408

Opis


Korzystanie z usług architektów wnętrz nie jest w Polsce jeszcze tak popularne jak na Zachodzie, co wynika przede wszystkim z obawy wysokich kosztów. Stopniowo się to jednak zmienia, na co ma wpływ wiele czynników, jak choćby wysokie ceny nieruchomości. Powodują one, że kiedy już ktoś zdobywa własne mieszkanie czy dom, robi wszystko, by mieszkać jak najpiękniej i najwygodniej. Jednak nie tylko w takich przypadkach warto skorzystać z oferty, jaką na stronie studio-motiv.pl prezentuje projektant wnętrz z Poznania. Kiedy jeszcze?

Pożądany określony styl

Obecnie coraz mniej osób decyduje się urządzać swoje przestrzenie, czy to nowe, czy remontowane, w przypadkowy, nieokreślony sposób. Znacznie częściej stawia się na konkretne style, choć oczywiście można je też łączyć, wybierając dla siebie odpowiadające elementy z dwóch czy trzech różnych nurtów. Wymaga to jednak sporego wyczucia, a także, oczywiście, wiedzy. Moda na dane style powoduje, że wiele osób wie, czym odznacza się na przykład nurt scandi, a czym styl loftowy, jednak wiedza to jedno, a zastosowanie jej w praktyce jest znacznie trudniejsze. Czy na przykład urządzenie wszystkiego w takim samym stylu nie sprawi, że przestrzeń będzie zbyt monotonna i smutna? Jak sprawić, by wnętrza loftowe wyglądały nowocześnie i surowo, ale jednocześnie dość przytulnie, jak w domu? Takich pytań może pojawić się wiele, a bardzo istotne jest, by urządzana przestrzeń, bez względu na styl czy style, była harmonijna. Inaczej bowiem może w niej zapanować chaos, dający kiepskie odczucia i na przykład zakłócający relaks, nie mówiąc już o poczuciu estetyki.

Przestrzeń trudna do urządzenia

Nie da się ukryć, że pomoc projektanta, który odznacza się wielką kreatywnością, pomysłowością, ale też wiedzą i doświadczeniem, może bardzo przydać się także w trudnych sytuacjach. Błędne jest założenie, że z takich usług korzysta się tylko w przypadku wielkich domów zamożnych ludzi. Czasem nawet tego rodzaju wsparcie może bardziej przydać się na niewielkim metrażu, jego urządzenie jest bowiem dużo bardziej kłopotliwe. Jak zagospodarować niewielkie mieszkanie, w którym musi wygodnie mieszkać rodzina z dziećmi? Jak urządzić kawalerkę, by podzielić ją na strefy pozwalające na zaspokajanie wszystkich potrzeb? W tym wszystkim i w wielu innych sytuacjach dobry architekt udziel nieocenionego wsparcia.

Data dodania: 07-06-2022
Autor: Franciszek Lewandowski
Źródło:
https://www.studio-motiv.pl/Opinie o Studio Projektowe Motiv


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu