WWW: https://storczykarnia.com
Nazwa Firmy: Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
Telefon 607056557
Adres Białe Wzgórze 4
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-203

Opis


Nie potrzeba mieć wielkiej wiedzy na temat roślin i wieloletniego doświadczenia, by móc z sukcesem uprawiać różne gatunki, w dodatku w nietypowe sposoby. Znalezienie odpowiednich akcesoriów, jak i przydatnych informacji, nie jest bowiem trudne. Znaleźć można je choćby na stronie storczykarnia.com, która przychodzi z pomocą znacznie szerszej grupie hodowców niż tylko miłośnikom storczyków, wbrew nazwie. W tym sklepie internetowym dostępne są liczne akcesoria do uprawy różnego rodzaju roślin, w dodatku na różne sposoby. Co więcej, prowadzące go osoby udostępniają na swej stronie porady, dzięki którym na sukces w uprawie mogą liczyć nawet początkujące osoby, również wtedy, gdy nie miały dotąd do czynienia z określonymi rozwiązaniami.

Jednym z ciekawszych jest hydroponika, czyli uprawa roślin bez zastosowania klasycznej ziemi, ze stałym dostępem do wody. Jest to świetne rozwiązanie między innymi dla osób, które nie mogą często podlewać swych roślin czy też zwyczajnie o tym zapominają, ale i dla wszystkich, którzy pragną spróbować tego rozwiązania jako nowinki. Niewątpliwie jest ono ciekawe, zapewnia uprawie nietypowy wygląd, a przy tym, jeśli prowadzi się ją w odpowiedni sposób, z zastosowaniem potrzebnych akcesoriów, pozwala zachować rośliny w świetnym stanie.

Na stronie znaleźć można nie tylko artykuł na ten temat, ale też wszystkie potrzebne produkty. Są to przede wszystkim specjalne doniczki do uprawy hydroponicznej, które zazwyczaj składają się z dwóch elementów i pozwalają roślinom na stały, nieskrępowany dostęp do wody, a jednocześnie nie dopuszczają do gnicia korzeni. Ogromne znaczenie ma też podłoże, w którym najważniejsze skrzypce gra świetnie utrzymujący wilgoć keramzyt. Co ważne, wszystkie te produkty prezentują bardzo wysoką jakość, a jednocześnie mają niewygórowane ceny.

Oferta ta kierowana jest między innymi do osób, które chcą uprawiać w ten sposób storczyki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować hydroponiki także w przypadku kaktusów i innych sukulentów.


Opinie o Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Radecka, Lucyna Radecka

MIASTO - Bystra Podhalańska


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu