WWW: https://www.stier.com.pl/
Nazwa Firmy: STIER S.C.
Telefon 664 152 722
Adres Śląska 96
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy 66-400

Opis


Nieszczelne, wypaczone okna to prawdziwa zmora większości mieszkańców starszych budynków w wielu polskich miastach. Mieszkańcy kamienic, gdy nie stać ich na wymianę okien na nowe – radzą sobie rozmaicie z tym problemem, poczynając od amatorskiego uszczelniania przy pomocy tego, co jest pod ręką, a na noszeniu cieplejszej odzieży kończąc. Problem staje się szczególnie palący, gdy przychodzą silniejsze mrozy. W skrajnych przypadkach, dochodzi do tego, że temperatura w takim mieszkaniu – może spaść nawet do poziomu 13 stopni Celsjusza.

Warto wiedzieć, że rynek materiałów termoizolacyjnych znalazł (i to już stosunkowo dawno temu) odpowiedź na potrzeby wszystkich klientów, którym zależy na tym, by sprawnie, niedrogo i możliwie skutecznie uszczelnić okna od wewnątrz. Tą odpowiedzią jest znakomity produkt – taśma paroizolacyjna do okien.

W Polsce jednym z ważniejszych dystrybutorów takich towarów jest wielkopolska firma STIER S.C., zlokalizowana blisko Poznania – w Gorzowie Wielkopolskim. Wspomniany dostawca innowacyjnych materiałów oraz rozwiązań termoizolacyjnych ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Tak długie funkcjonowanie na rynku to nie przypadek, lecz wynik ciężkiej pracy i umiejętności słuchania, gdy potencjalny klient zwraca się z konkretnymi potrzebami.

Taśma paroizolacyjna do okien jest wykonana ze specjalnego gatunku oddychającej folii oraz flizeliny. Jeżeli nie stosowaliśmy wcześniej takich rozwiązań – na firmowej stronie internetowej przedsiębiorstwa STIER S.C. znajdziemy szczegółową instrukcję, która poprowadzi nas krok po kroku. Ważne, aby zadbać o czystość podłoża, do którego będziemy przyklejać taśmę. Trzeba je starannie odtłuścić – w przeciwnym przypadku taśma może nie przyczepić się dostatecznie mocno.

Firma STIER S.C. z dumą podkreśla, ze jest jednym z pierwszych dystrybutorów w Polsce, którzy oferowali produkty legendarnej, niemieckiej marki Hanno. Wybór towarów termoizolacyjnych tego producenta to gwarancja najwyższej jakości, wieloletniej trwałości oraz rozsądnych kosztów.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Igor Ostrowski
Źródło:
https://www.stier.com.pl/tasmy-paroszczelne.htmlOpinie o STIER S.C.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Henimax

MIASTO - Gubin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu