WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
Nazwa Firmy: STALPOL SAFES SP. Z O.O.
Telefon +48 52 381 42 11
Adres Szubińska 101d
Miejscowość Białe Błota k/Bydgoszczy
Kod pocztowy 86-005

Opis


Wiele przedsiębiorstw i organizacji zastanawia się nad bezpiecznymi sposobami przechowywania dokumentacji. Jedną z możliwości jest zakup specjalistycznego sejfu. Dlaczego warto z niego korzystać? Na stronie internetowej pod adresem sejfy-stalpol.pl przedstawiono ofertę skrytek, które zaprojektowano z myślą o ochronie ważnych dokumentów.

Co ciekawe, na kupno sejfu coraz częściej decydują się też osoby indywidualne. Można chować w nim nie tylko biznesowe akta i umowy, ale także prywatną dokumentację, na przykład testament, wyciągi i dane dostępowe do kont bankowych lub historię choroby. Do użytku prywatnego częściej wybierane są mniejsze schowki, które zawierają jedną lub dwie półki. Zamawiając sejfy na dokumenty warto zwrócić uwagę na:

  • jakość materiałów, z których zostały wykonane,
  • sposób zamykania i liczbę zabezpieczeń,
  • zgodność z przepisami,
  • okucie i ogólną estetykę produktu.

Rozporządzenie Rady Ministrów wskazuje, jakie środki bezpieczeństwa powinny być stosowane w przypadku informacji niejawnych. Przedsiębiorcy muszą zachować szczególną ostrożność przy operowaniu danymi osobowymi. Sejfy można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. W pierwszej kolejności warto dobrze przemyśleć ich rozmiar. Na prośbę inwestora producent montuje dodatkowe półki.

Dużą popularnością cieszą się zamki elektroniczne i szyfrowo-mechaniczne. Istnieje również możliwość skorzystania z zabezpieczeń biometrycznych, które polegają na otwieraniu drzwiczek po okazaniu odcisku palca. Dobrej jakości sejf chroni przedmioty nie tylko przez dostępem osób niemających odpowiednie uprawnienia. Może mieć właściwości ognioodporne i zabezpiecza dokumentację przed spłonięciem w pożarze, zalaniem oraz innymi uszkodzeniami.


Opinie o STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu