WWW: https://car-carer.pl
Nazwa Firmy: Stacja Kontroli Pojazdów Car-Carer
Telefon 798-798-148
Adres Bartosza Głowackiego 15b
Miejscowość Olkusz
Kod pocztowy 32-300

Opis


Coroczne przeprowadzanie diagnostyki pojazdu to obowiązek każdego właściciela samochodu. Warto znaleźć w swojej okolicy stację, która posiada uprawnienia do wykonywania tego typu świadczeń i jednocześnie zapewnia sprawną obsługę, bez konieczności wielogodzinnego stania w kolejkach lub poświęcania na kontrolę wolnego dnia. 

Wybór jednego, sprawdzonego punktu to także sposób na uniknięcie przedłużającej się biurokracji w postaci ponownego wprowadzania danych klienta oraz jego pojazdu do systemu. Informacje te są już w bazie, należy ewentualnie zaktualizować wpis o przebiegu silnika, co zajmuje zaledwie chwilę i skraca czas całej usługi. Korzystanie od lat z pomocy fachowców z jednej stacji diagnostycznej to też nawiązanie pozytywnych relacji, które mogą zaprocentować cennymi poradami pracowników, dotyczącymi poprawy stanu technicznego pojazdu. Coroczna obserwacja przez kadrę stopnia zużycia poszczególnych podzespołów to wartościowa wiedza, którą właściciel auta powinien uwzględnić i się do niej dostosować, jeśli chce uniknąć nagłych problemów ze sprawnością samochodu.

Szybka i kompleksowa diagnostyka pojazdów to domena pracowników stacji CAR-CARER. Zapraszają oni na przegląd samochodu mieszkańców Olkusza i okolicznych miejscowości, gwarantując zadowolenie z wykonanej usługi oraz jej przebiegu. Punkt może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami klientów, z którymi można zapoznać się w sieci. Poświadcza to o jakości pracy zatrudnionej kadry, a także o jakości używanego do diagnostyki sprzętu pomiarowego. 

Oprócz obsługi aut osobowych do 3,5 tony przegląd na stacji mogą wykonać właściciele jednośladów i pojazdów do różnego rodzaju prac (rolnych, leśnych, usługowych). Teren wokół punktu pozwala na bezproblemowe oczekiwanie na swoją kolej. Dodatkowo klient korzystający z usługi przeglądu może wziąć udział w prowadzonych przez stację akcjach promocyjnych. Ich szczegóły są dostępne online. Dodatkowo dla każdego wizytującego przygotowano atrakcyjny prezent niespodziankę do wyboru. 

Data dodania: 15-06-2022
Autor: Łucja Baranowska
Źródło:
https://car-carer.pl/Opinie o Stacja Kontroli Pojazdów Car-Carer


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu