WWW: https://www.specshop.pl
Nazwa Firmy: SpecShop.pl
Telefon 533 372 997
Adres Kościuszki 114
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-717

Opis


Strzelectwo jako hobby to dziedzina przyciągająca zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Dawniej amatorzy mieli problemy z zaopatrzeniem się w odpowiedni sprzęt. Dziś broń, naboje oraz wszystkie potrzebne elementy dodatkowe poprawiające celność i komfort użytkowania pistoletów można wygodnie i szybko zamówić online, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej specshop.pl.

Wchodząc na podany link, klient może zapoznać się z listą sprzedażową obejmującą różne rodzaje broni wraz z opisem poszczególnych części oraz instrukcją obsługi. Cały sprzęt jest fabrycznie nowy, pochodzi od uznanych na rynku militarnym marek, więc nie trzeba się obawiać, że otrzyma się towar niskiej jakości, który szybko ulegnie zniszczeniu.

Kadra sklepu realizuje zamówienia online składane przez osoby z Polski i z krajów sąsiednich. Wyjątek stanowią karabiny snajperskie (repliki), które można nabyć jedynie na miejscu. Podczas zawierania transakcji klient jest zobligowany do okazania dowodu tożsamości. Płatność za poszczególne modele także uiszcza się w punkcie stacjonarnym dostawcy, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki 114 2N w Poznaniu. Nie ma możliwości pokrycia kwoty za produkt poprzez standardowe serwisy płatnicze.

Pracownicy zapraszają do stałej współpracy właścicieli szkółek strzeleckich oraz punktów przeznaczonych do ćwiczeń dla służb mundurowych. Zapewniają, że sprzedawany asortyment spełni oczekiwania, a dostawy sprzętu będą zawsze terminowe i zgodne z zamówieniem. Korzystając z oferty, można w jednym miejscu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia dowolnej liczby stanowisk strzeleckich, na których operuje się bronią krótko i długolufową. Łatwo też zaopatrzyć się w artykuły niezbędne do osobistej obrony, wydawane bez pozwolenia. 

Dostawca zastrzega sobie, że niektóre modele broni są dostępne jedynie po uprzednim złożeniu odpowiedniej dyspozycji. Z tego powodu czas dostawy może ulec wydłużeniu. O terminie dowozu zamówienia klient jest każdorazowo informowany w osobnej wiadomości.


Opinie o SpecShop.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu