WWW: https://sonte-poland.pl/
Nazwa Firmy: Sonte
Telefon
Adres Strażacka 81
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-382

Opis


W obecnych czasach podczas aranżowania przestrzeni biurowych bardzo często stosuje się nowoczesne przeszklenia, które nadają niesamowity klimat wnętrzom. Z czasem jednak okazuje się, że tego rodzaju rozwiązanie jest niepraktyczne i może wręcz uniemożliwiać codzienną pracę zatrudnianym osobom. Na szczęście na rynku dostępna jest inteligentna folia, której przystępna cena oraz korzyść użytkowania skłania właścicieli obiektów biurowych do jej montażu w wybranych pomieszczeniach. 

Gdzie zamówić elektryczną folię?

Na rynku działa popularna marka SONTE, która w swojej ofercie posiada innowacyjne folie z technologią cyfrowego cieniowania. Przyszły właściciel, dzięki dodatkowemu zasilaniu, może wygodnie sterować folią, aby z przeźroczystej stała się matowa i równocześnie gwarantowała pełną prywatność osobom przebywającym wewnątrz lokalu. Tego typu rozwiązanie jest stosowane nie tylko w biurowcach, ale również hotelach, obiektach medycznych i budynkach prywatnych. Okazuje się, że wykorzystanie folii jest praktycznie nieograniczone. Kluczowe jest jednak odpowiednie dopasowanie rodzaju i wielkości produktu do oklejanej powierzchni, m.in. okien, szklanych ścianek czy drzwi, a także powierzenie  pełnego montażu specjalistom zatrudnionym bezpośrednio u producenta.

Doświadczenie i gwarancja najwyższej jakości 

Firma działa na rynku już od wielu lat i w tym czasie stała się bardzo rozpoznawalną marką, która jest ceniona zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Producent ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami, jak m.in. mBank, Porche, Clariant oraz Park Avenue. Na firmowej stronie można zapoznać się z szeroką galerią zdjęć zrealizowanych projektów oraz referencjami dotychczasowych partnerów. Producent stawia przede wszystkim na jakość wykorzystanych materiałów, aby stworzona folia posłużyła klientom przez jak najdłuższy czas - bez odkształceń, zniszczeń czy niepotrzebnych awarii w działaniu. Z całą pewnością warto tutaj zaufać profesjonalistom, którzy kompleksowo zajmą się doborem optymalnych rozwiązań, uwzględniając potrzeby oraz finansowe możliwości każdego klienta.

Data dodania: 12-12-2020
Autor: Błażej Adamski
Źródło:
https://sonte-poland.pl/Opinie o Sonte


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu