WWW: https://smakdziecinstwa.eu/
Nazwa Firmy: Smak Dzieciństwa
Telefon 503 060 497
Adres Farysa 37b
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-971

Opis


Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, więc chciałabyś zorganizować dla niego fajne przyjęcie niespodziankę? Jeśli jesteś z Warszawy, to ciekawe urodziny dla dziecka pomoże Ci zorganizować rekomendowana firma Smak Dzieciństwa. Nieważne, czy mają to być urodziny organizowane gdzieś w lokalu, w domu czy może w ogrodzie, ważne żeby były to urodziny z pomysłem i ciekawymi atrakcjami. Dzięki dokładnemu wywiadowi pracownik firmy jest w stanie zaproponować różne scenariusze zabaw i atrakcje, które będą zgodne z zainteresowaniami Twojego dziecka i jego gości, a które będą się mieścić w wyznaczonych przez Ciebie ramach cenowych. Jeśli chodzi natomiast o animatorów którzy są oddelegowywani do prowadzenia danej imprezy, to trzeba podkreślić, że są oni bardzo dokładnie weryfikowani, tak, aby rodzice zostawiający dzieci pod ich opieką mogli być całkowicie spokojni, że będą one pod właściwą opieką.

Animator na każde przyjęcie przychodzi odpowiednio przebrany, może być to, np. strój z ulubionej bajki dziecka, animator może też przynieść dodatkowe rekwizyty i przebrania dla dzieci, wszystko zgodnie z zamówieniem i wcześniej wybranym scenariuszem, a w propozycji jest naprawdę dużo ciekawych pomysłów, od wizyty na statku piratów czy na Wyspie skarbów, aż po rozegranie olimpiady sportowej, czy przeniesienie się w czasie do Starożytnego Egiptu.

Może być to typowe przyjęcie urodzinowe, a może być to tak zwane Pidżama Party, przyjęcie wieczorne z prześcieradłowym torem przeszkód i kocykowymi wyścigami, będzie to na pewno nie lada atrakcja dla wszystkich dzieciaków, uczestniczących w Pidżama Party.

Na smakdziecinstwa.eu poczytasz też o innych atrakcjach, takich jak profesjonalne pokazy baniek mydlanych, fodobudka czy fontanna czekoladowa, ten rodzaj atrakcji świetnie sprawdzi się nie tylko na imprezach dla dzieci, ale także na weselach, gdzie są goście w bardzo różnym wieku. Animatorzy z rekomendowanej firmy nie boją się żadnego zlecenia, mogą to być:

  • gry terenowe
  • wesela
  • świąteczne wizyty Mikołaja u dzieci
  • animacje komunijne.

Opinie o Smak Dzieciństwa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu