WWW: http://skybarcafe.pl
Nazwa Firmy: Skybar
Telefon 608 579 398
Adres Zielona 11
Miejscowość Kornica
Kod pocztowy 26-200

Opis


Na stronie internetowej skybarcafe.pl znaleźć można wiele szczegółowych informacji dotyczących usług doświadczonej firmy. Obsługa baristyczna skupia się na zapewnieniu ciekawego wydarzenia podczas różnego rodzaju imprez i eventów. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze baristycznej sprawiło, że firma jest w stanie zaproponować mobilne stanowisko, w którym będzie mielona i serwowana kawa. Barista do wynajęcia może obsłużyć targi, imprezy firmowe, wesela, komunie, chrzciny. Profesjonalna organizacja strefy wypoczynkowej na targach skupia się nie tylko na parzeniu kawy, ale również opowiadaniu gościom o różnych jej gatunkach, smakach i aromatach. Barista z pasją przedstawi zakupione gatunki ziaren, co pozwoli zabawić przybyłych gości.

Specjalista od przygotowywania smacznych kaw ma dużą wiedzę nie tylko na temat samej rośliny, ale również urządzeń i akcesoriów, które są niezbędne do jej przygotowania. W swojej pracy używa jedynie wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych, które pozwalają na perfekcyjne mielenie ziaren i tworzenie z nich przepysznego naparu. Wielu klientów indywidualnych i komercyjnych zdecydowało się na współpracę ze wspomnianym baristą nie tylko ze względu na konkurencyjną cenę, ale również duże doświadczenie.

Na stronie internetowej zamieszczono najważniejsze informacje dotyczące usług baristycznych oraz barmańskich. Mobilne bary są kompleksowo zaopatrzone, dzięki czemu zleceniodawcy nie muszą organizować dodatkowych zestawów filiżanek lub innych elementów. Wystarczy wejść na stronę online, aby zaznajomić się ze szczegółami oferty, dotychczasowymi realizacjami, jak i galerią zdjęć. Pytania dotyczące terminów, zakresu obsługi baru i wystaw targowych można zadawać drogą telefoniczną lub e-mailową. Specjalista dojedzie do podanej lokalizacji, przygotuje całe wyposażenie baru, aby w trakcie przyjęcia serwować przepyszne napoje kawowe. Wszyscy goście weselni, osoby przybyłe na urodziny lub imprezę firmową mogą liczyć na degustację odmian latte, espresso lub flat white.

Data dodania: 25-02-2021
Autor: Liwia Chmielewska
Źródło:
http://skybarcafe.pl/Opinie o Skybar


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AirFresh Sp. z o.o.

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu