WWW: https://skupaut-pomorskie.pl/
Nazwa Firmy: Moto Handel Wojciech Nowociński
Telefon 888 888 044
Adres Obrońców Westerplatte 25
Miejscowość Rumia
Kod pocztowy 84-230

Opis


Wielu właścicieli pojazdów planujących zakup nowego auta decyduje się na samodzielną sprzedaż starego samochodu. Nie zawsze jednak jest to dobrym rozwiązaniem, ponieważ tego typu przedsięwzięcia wymagają odpowiedniego przygotowania oraz dużych ilości czasu. Należy poświęcić go nie tylko na dokładne wysprzątanie samochodu, ale też zrobienie estetycznych zdjęć, stworzenie zwracającego na siebie uwagę opisu oraz kontaktowanie się z potencjalnymi klientami. Problematyczne bywa także umawianie się z nimi na spotkania, które niekiedy bywają odwoływane w ostatniej chwili.

Warto wiedzieć, że istnieją inne sposoby na legalne pozbycie się niechcianego pojazdu, a jednym z nich jest nawiązanie współpracy z firmą Moto Handel Wojciech Nowociński. To zaufany skup aut w województwie pomorskim zapewniający konkurencyjny cennik i przejrzyste warunki. Firmy tego typu są zainteresowane zarówno samochodami w pełni sprawnymi, jak i powypadkowymi, których naprawa bywa nieopłacalna. Z ich przedstawicielami kontaktują się także właściciele aut skorodowanych, zalanych czy częściowo spalonych, niezależnie od marki czy roku produkcji.

Przedsiębiorstwa skupują samochody osobowe i dostawcze, ciężarówki, busy, motocykle i nie tylko. Dbają o dopełnienie niezbędnych formalności oraz szybkość transakcji, dzięki czemu klienci mogą liczyć na gotówkę od ręki, w przeciwieństwie do popularnych niegdyś komisów. Właściciele skupów nie pobierają prowizji, dlatego kierowcy nie są stratni. Zatrudniają doświadczonych rzeczoznawców, przeprowadzających wyceny w firmie bądź miejscu wskazanym przez klienta.

Niekwestionowanym atutem korzystania z takich usług jest bezproblemowy proces pozbycia się pojazdu, dlatego rozwiązanie to znajduje zastosowanie u osób, którym zależy na czasie. Mogą one liczyć na przygotowanie umowy, w której zawarto szczegóły współpracy oraz profesjonalną wycenę uwzględniającą między innymi ogólny stan techniczny samochodu. Część firm proponuje gotówkę, a jeszcze inne dokonują przelewów w ciągu paru dni od daty zawarcia transakcji.


Opinie o Moto Handel Wojciech Nowociński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu