WWW: https://sgb.com.pl/
Nazwa Firmy: S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
Telefon +48 89 533 82 35
Adres Janowicza 30C
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-693

Opis


Chcą się Państwo wypromować pośród rozbudowanej konkurencji? Zależy Państwu nie tylko na skutecznej, ale również przemyślanej kampanii promocyjnej, która będzie dopasowana do oczekiwań rynku? S.G.B.s.c. może Państwu zapewnić tablice reklamowe w Olsztynie, dzięki czemu tamtejsi mieszkańcy (jak i ci z pobliskich miejscowości) będą mogli korzystać z dogodnej oferty usługowo-sprzedażowej. Na tablicy można umieścić naprawdę sporą ilość informacji:

  • adres,
  • kontaktowy numer telefonu,
  • czas przyjęcia pacjentów/klientów,
  • zakres usług,
  • imiona i nazwiska specjalistów pracujących w firmie,
  • cennik,
  • historię danego miejsca

i wiele innych. Tego rodzaju tablica może być również zrealizowana z różnego rodzaju materiałów i przeznaczona do zamocowania w wielu miejscach. Polecane biuro wie, że stworzenie najlepszych warunków dla zleceniodawcy jest połową sukcesu, co pozwala na rozwijanie się zarówno usługodawcy, jak i usługobiorcy. Dlatego zamawiane tablice pod reklamę są projektowane dla spełnienia indywidualnych oczekiwań.

Oferta przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców Olsztyna i okolic, ale również każdej osoby zainteresowanej z terenu Polski. Kontakt stoi zawsze na wysokim poziomie, co pozwoli na naniesienie jakichkolwiek poprawek jeszcze przed przystąpieniem do realizacji. Taka współpraca z pewnością zaowocuje najlepiej dopasowaną reklamą na tablicy w dobrej cenie.

Tablica zewnętrzna może być nie tylko reklamowa, ale również informacyjna. Używa się jej w przypadku chęci naniesienia na nią mapy, pobliskich atrakcji lub innych ważnych elementów. Takie prace najczęściej zlecają urzędy pracy, urzędy gminy, urzędy miejskie, starostwa, banki i wiele sobie podobnych. Przy realizacji takich zleceń szczególną uwagę przykuwa się do staranności oraz dostosowania zamocowania do prośby klienta. W innym przypadku zlecenie mogłoby nie spełniać oczekiwań, co jest oczywiście niedopuszczalne w udanej współpracy. W razie jakichkolwiek pytań o ofertę lub zakres realizacji zawsze warto kontaktować się z działem obsługi klienta.

Data dodania: 02-09-2019
Autor: Iwo Wiśniewski
Źródło:
https://sgb.com.pl/tablice-reklamowe-informacyjneOpinie o S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Turbo-Centrum

MIASTO - Ostróda


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Marta Subda Design

MIASTO - Olsztyn


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu