WWW: https://www.serwismasztow.pl
Nazwa Firmy: Serwismasztow.pl
Telefon 518 217 919
Adres Bukowa 9
Miejscowość Podbucze
Kod pocztowy 44-348

Opis


Jednym z najskuteczniejszych i najtańszych form promowania działalności jest zakup masztów reklamowych, na których umieszczane są flagi z dowolnymi komunikatami. Znajdują one zastosowanie podczas akcji promocyjnych, przykładowo w galeriach handlowych, na piknikach rodzinnych i w innych miejscach. Nośniki tego typu rzucają się w oczy i zapadają w pamięć, dlatego interesuje się nimi coraz większa grupa przedsiębiorców. To uniwersalne narzędzia promocyjne sprawdzające się w każdej branży. Dają możliwość prezentowania logotypu, nazwy działalności, sloganu reklamowego lub innego wybranego przez siebie komunikatu. Maszty reklamowe są spotykane na branżowych targach, ponieważ pomagają wyróżnić stoiska firmowe na tle innych. Występują w kilku rozmiarach, a część z nich umożliwia przenoszenie z miejsca na miejsce bez konieczności czasochłonnego montażu i demontażu.

Maszty oraz przymocowane do nich flagi to narzędzia wielokrotnego użytku, które odnajdują się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a ponadto nie blakną na skutek silnego słońca. Osoby ceniące sobie praktyczne rozwiązania wybierają chętnie modele aluminiowe. Materiały wykorzystane podczas ich produkcji są bardzo lekkie, a mimo tego wytrzymałe. Nie wymagają też nanoszenia dodatkowej powłoki chroniącej przed pojawianiem się korozji.

Firmy sprzedające maszty proponują rozmaite warianty w różnych przedziałach cenowych. Niektóre z nich dają możliwość lakierowania na wybrane przez klienta odcienie. Największe modele powstają poprzez połączenie ze sobą dwóch elementów i mogą osiągać wysokość wynoszącą nawet 20 metrów. Produkty tego typu zaprezentowano na witrynie serwismasztow.pl. Firma, do której należy, specjalizuje się w omawianych konstrukcji i oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Jej klientami są osoby mające różne potrzeby, które chciałyby nabyć solidne, wytrzymałe i niezawodne maszty umieszczane przed biurowcami, placówkami oświatowymi czy urzędami. Wszystkie modele zaprezentowane na witrynie mają stosowne atesty, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne. Przedsiębiorstwo stara się dopasowywać do potrzeb klientów, a jego pracownicy chętnie doradzają, gdy mają oni jakiekolwiek wątpliwości. Maszty, jakie oferują, to funkcjonalne wyroby spotykane także na targach i innych branżowych eventach.

Data dodania: 07-01-2022
Autor: Liwia Chmielewska
Źródło:
https://www.serwismasztow.pl/maszty-reklamowe.phpOpinie o Serwismasztow.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu