WWW: https://www.schedpol.pl/
Nazwa Firmy: Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
Telefon 95 750 51 50
Adres Przemysłowa 2
Miejscowość Międzychód
Kod pocztowy 64-400

Opis


Poszukując eleganckiego wyposażenia łazienki, warto zainteresować się asortymentem producenta, który jest dostępny na stronie schedpol.pl. Jest to przedsiębiorstwo działające w branży od kilkudziesięciu lat i nieustannie dążące nie tylko do poszerzania asortymentu, ale także do tworzenia takich produktów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W swojej produkcji firma ta wykorzystuje innowacyjne technologie. Produkty dostępne w tej firmie to nie tylko nowoczesne brodziki, ale także:

  • wanny,
  • nośniki EPS do nich,
  • odpływy liniowe,
  • akcesoria montażowe.

Nabywając artykuły tej firmy, można stworzyć wyjątkowe łazienki, które będą nie tylko piękne, ale także estetyczne i funkcjonalne.

Pragnąc zatem kupić elegancki brodzik prysznicowy, wystarczy zapoznać się z asortymentem dostępnym na stronach firmy. Można tam znaleźć brodziki tradycyjne:

  • kwadratowe,
  • półokrągłe,
  • prostokątne,
  • asymetryczne

w różnych wysokościach. Oferta obejmuje również brodziki podpłytkowe, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Gwarantują one bezpieczeństwo dzięki temu, że są niskie i gwarantują komfort użytkowania osobom w każdym wieku. Produkty te są dostępne z rozmaitymi rozwiązaniami, dzięki którym hydroizolacja podłogi oraz ścian będzie perfekcyjna.

Osoby preferujące brodziki tradycyjne również się nie zawiodą, ponieważ i one są utrzymane w nowoczesnym wzornictwie i mają wyjątkową wytrzymałość. Są one zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i dostępne w wielu kolekcjach. To wyroby nie tylko solidne i trwałe, ale także dostępne w różnych kolorach, o powierzchni gładkiej i przypominającej strukturę kamienia.

Decydując się na przykład na brodzik podpłytkowy, klient otrzymuje w komplecie wybraną maskownicę, syfon szybkoprzepływowy oraz elementy uszczelniające. Są to produkty odporne na korozję, lekkie i wytrzymałe. Dzięki zastosowanej izolacji wygłuszają odgłos spadającej wody, są antybakteryjne, antyalergiczne i dostępne z powłoką Easy Clean. Cechują się  łatwością montażu i bezproblemowym użytkowaniem.


Opinie o Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu