WWW: https://www.reno-reno.pl
Nazwa Firmy: Reno Sp. z o.o.
Telefon
Adres Bruzdowa 107M
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-991

Opis


Eleganckie drzwi przesuwne to świetna alternatywa dla modeli otwieranych w sposób klasyczny. Sprawdzają się one w każdym obiekcie, niezależnie od metrażu i stylu, w jakim go urządzono. Zwracają na siebie uwagę, dlatego są uznawane za praktyczny i oryginalny dodatek zdobiący pomieszczenia. Wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony przede wszystkim od budżetu. Za najtańsze uznaje się konstrukcje produkowane z płyt MDF, które niekiedy bywają zastępowane naturalnym drewnem. To ekologiczny i nieszkodzący środowisku surowiec, który od lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta miała się zmienić. Miłośnicy stylu industrialnego i loftowego rozglądają się często za drzwiami z metalu. Zazwyczaj są malowane na czarno i mają przeszklenia tworzone ze szkła hartowanego. Jest one trwalsze w porównaniu do szkła zwykłego, dzięki czemu ryzyko stłuczenia tafli jest bliskie zeru.

 

Szkło wykorzystane na etapie produkcyjnym występuje w wersji matowej, przezroczystej lub barwionej na różne odcienie. Posiadaczom małych przestrzeni polecane są modele przezroczyste, które optycznie powiększają i doświetlają pomieszczenia, przez co nie sprawiają one wrażenia zbyt ciasnych. Co ciekawe, drzwi przesuwne sprawdzają się także w łazienkach. Spotyka się je w obiektach prywatnych oraz w nowoczesnych biurowcach czy niektórych lokalach gastronomicznych. Można je zamówić na stronie reno-reno.pl.

 

Firma prowadząca powyższą stronę sprzedaje eleganckie i wytrzymałe drzwi przesuwne do łazienki, które sprawdzają się także w obiektach, w których mieszkają osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Nie sprawiają one problemów podczas otwierania i zamykania, a ponadto są dość lekkie, co wpływa na wygodę użytkowników.


Opinie o Reno Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu