WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Nazwa Firmy: REGNIS SP. Z O.O.
Telefon 507 222 874
Adres Tarnowska 32
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300

Opis


Jeszcze do niedawna głównymi kryteriami przy wyborze grzejników do domu były powierzchnia grzania i cena. Obecnie jednak klienci są bardziej wymagający i oprócz tych dwóch parametrów biorą pod uwagę także dopasowanie źródeł ciepła do zamierzonej aranżacji i estetykę ich wykonania. Na rynku pojawiają się kaloryfery wykonane z wielu materiałów w ciekawych kształtach i kolorach, zatem ich dobór do pomieszczenia czy stylu nie stanowi żadnego problemu.

Nie trzeba nawet szukać zagranicznych wyrobów, ponieważ na stronie sklep.regnisgrzejniki.pl można znaleźć artykuły rodzimego producenta oferującego bogaty wybór kaloryferów do każdego pomieszczenia, w tym do pokoju kąpielowego. Oferta jest niezwykle bogata, zwaszcza gdy chodzi o wyposażenie łazienki. Jest to pomieszczenie, w którym zachowanie odpowiedniego komfortu termicznego jest niezwykle ważne.

Każdemu nabywcy poszukującemu eleganckiego i jednocześnie uniwersalnego grzejnika spodoba się Łezka 3DX dostępna w wielu rozmiarach. W ofercie producenta można ją znaleźć w kolorach białym, czarnym i antracytowym, ale jest też możliwość jej zamówienia w innym kolorze z Palety RAL, w złocie oraz miedzi. Warto jednak pamiętać, że produkty zamawiane w barwach niestandardowych nie podlegają zwrotowi czy wymianie. Producent podaje dostępne wielkości tego wyrobu, jak również sposoby zasilania. Jest on dostępny w wersji:

  • elektrycznej,
  • wodnej,
  • hybrydowej, z grzałką elektryczną w zestawie.

Każdy z artykułów znajdujących się w sklepie producenta wykonany jest z najlepszych materiałów i z wyjątkową dbałością o szczegóły. Cechuje go wysoka wydajność przy minimalnych stratach ciepła i energii. Łezka to produkt idealnie sprawdzający się w nowoczesnych, a nawet industrialnych wnętrzach dzięki niepowtarzalnemu kształtowi gwarantującemu nowoczesny efekt. Do zakupu tego wyjątkowego produktu zachęca nie tylko jego:

  • funkcjonalność,
  • trwałość,
  • efektowny wygląd,

ale też niezwykle atrakcyjna cena. Oferta jest bogata, wiec wystarczy ją przejrzeć, by znaleźć artykuł spełniający oczekiwania.


Opinie o REGNIS SP. Z O.O.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu