WWW: https://sklep.regnisgrzejniki.pl
Nazwa Firmy: REGNIS SP. Z O.O.
Telefon 507 222 874
Adres Tarnowska 32
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300

Opis


Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki jest odpowiednio dobrany grzejnik. To dzięki jego pracy można uniknąć szoku termicznego po wyjściu spod prysznica i otulić się miękkim, wygrzanym ręcznikiem czekającym na użytkownika np. na jego relingu. Artykuł ten ma jeszcze inne funkcje, jak np dosuszanie wilgotnych rzeczy. Ponieważ jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, warto dokładnie przemyśleć jego wybór nie tylko pod kątem koloru czy kształtu.

Poszukując odpowiedniego grzejnika, nabywca ma do wyboru sprzęt:

  • wodny, zasilany przez centralne ogrzewanie,
  • elektryczny, napędzany grzałką,
  • hybrydowy, wykorzystujący zasilanie przez centralne ogrzewanie i grzałkę.

Ostatnia z opcji wydaje się najodpowiedniejsza, ponieważ pozwala utrzymać przyjemną atmosferę o dowolnej porze roku. Na stronie sklep.regnisgrzejniki.pl można znaleźć niejeden grzejnik łazienkowy wodno-elektryczny dostępny w różnych wielkościach, kolorach i kształtach. Większość modeli dostępnych w ofercie można zamówić nie tylko w różnych wielkościach i kolorach, ale też z wybranym zasilaniem. Wielu klientów decyduje się na zakup grzejników elektrycznych mających służyć jako dodatkowe źródło energii, ale sporym powodzeniem cieszą się też kaloryfery hybrydowe.

Wybór jest tak duży, że znajdzie coś dla siebie zarówno właściciel domu czy mieszkania, jak i hotelu, pensjonatu lub zarządzający firmą, na którego barkach spoczywa obowiązek wyposażenia łazienki lub łazienek. Producent zadbał, aby każdy potencjalny nabywca miał w czym wybierać. Poza standardowymi modelami o różnym zasilaniu możliwe jest wykonanie dowolnego sprzętu grzewczego o parametrach idealnie dopasowanych do preferencji klienta.

W ofercie są nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne i dekoracyjne grzejniki w kształcie drabinek, z relingami czy z niestandardowym układem profili. Wszystkie są eleganckie, efektownie wykończone i z pewnością każda łazienka w nie wyposażona zyska na charakterze. Cechują się:

  • solidnością wykonania,
  • trwałością,
  • funkcjonalnością,
  • wytrzymałością,
  • odpornością na wilgoć.

Opinie o REGNIS SP. Z O.O.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu