WWW: http://www.ladecora.pl/
Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
Telefon +48 604 678 334
Adres Lutycka 64C
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64-920

Opis


W nowoczesnych aranżacjach wnętrz zachwyca Cię prostota i harmonia? Ten spokój, jaki od nich bije, na tyle skradł Twoje serce, że podczas projektowania wnętrz w Twoim domu postawiłeś na prosty wystrój, któremu absolutnie nie można zarzucić banalności? Jeżeli na pytania te odpowiedziałeś twierdząco, bądź konsekwentny w swoim wyborze i otaczaj się również dekoracjami w podobnym, nowoczesnym stylu.

Jeżeli chcesz wprowadzić kwiaty do pomieszczenia, zwróć uwagę nie tylko na same rośliny, ale także na donice, w których będą one stały. Sklep La Decora przygotował dla swoich klientów sporą ofertę, z którą można zapoznać się na jego stronie internetowej.

Nowoczesne doniczki charakteryzują się przede wszystkim oryginalnym kształtem. To właśnie on ma przyciągnąć wzrok i intrygować. Kolor to rzecz drugoplanowa. W tym przypadku biel, czerń oraz brąz sprawdzają się doskonale. Stonowana barwa doskonale skomponuje się z każdym wystrojem wnętrza. W asortymencie powyższego sklepu znajdziesz donice, o których mowa wyżej. Mają one nietypowy, nieco fikuśny kształt. Ich góra jest falista. Są one bardzo wysokie, dlatego w ich wnętrzu znajduje się półka, na której należy ustawić kwiat. Tego typu donice zapewnią bezpieczeństwo najmłodszym domownikom, ponieważ są one bardzo stabilne. Warto podkreślić, że niektóre kwiaty, choć piękne, mogą stanowić zagrożenie. Ich soki mogą bowiem być trujące. Masz w domu małego szkraba? Czy w związku z tym nie możesz pozwolić sobie na gatunek rośliny, która tak bardzo Ci się podoba? Jeżeli zdecydujesz się trzymać ją w wysokiej doniczce, odetniesz dziecku dostęp do niej.

W ofercie ww. sklepu znajdziesz wiele różnych modeli. Doniczki nowoczesne, będące atrakcyjnym elementem desingerskiego wnętrza, również są dostępne w jego asortymencie. Zostały one wykonane z granitu, są zatem mocne i trwałe. Dzięki temu, iż zostały wyposażone w specjalną zatyczkę, mogą one stanowić ozdobę nie tylko ogrodu, ale również dowolnego wnętrza, np. salonu, który zazwyczaj stanowi największe pomieszczenie w domu.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Marta Ostrowska
Źródło:
Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Twoj-Parkiet.pl

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu