WWW: https://proqual.pl/
Nazwa Firmy: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA
Telefon +48713551808
Adres Ostrowskiego 30
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-238

Opis


Audytor wewnętrzny to osoba, która jest odpowiedzialna za przegląd dokumentacji finansowej, polityki i procedur organizacji w celu zapewnienia ich zgodności z określonymi wymaganiami. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest również identyfikacja potencjalnych obszarów ryzyka, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie usprawnień. Audytorzy sprawdzają również, czy określone normy są odpowiednio przestrzegane przez pracowników, a niekiedy również i dostawców oraz pośredników.

Praca jako audytor wewnętrzny może być niezwykle satysfakcjonująca, wymaga jednak wysokiego poziomu zaangażowania, dużej wiedzy oraz doświadczenia w danej branży. Szkolenie na audytora wewnętrznego organizuje przedsiębiorstwo Proqual, które ma wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia innych. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych audytorów, a podczas kursu uczestnicy skupiają się na poznaniu jak największej liczby praktycznych przypadków. Do wyboru jest między innymi szkolenie w zakresie normy ISO 1901. Przebiega ono w zgodzie z określonym porządkiem. Pierwszego dnia uczestnicy poznają podstawowe pojęcia i terminy dotyczące tego standardu, a także definicje zawarte w normie. Kolejnym krokiem jest dokładne zapoznanie się ze specyfiką danej branży i obowiązującymi w niej dobrymi praktykami. Kolejny krok to przedstawienie wytycznych dotyczących prowadzenia audytów. Następnego dnia na uczestników czekają różnorodne ćwiczenia, w tym między innymi z zakresu psychologii i komunikacji, całego procesu wykonywania audytu oraz jego planowania. Prowadzący spotkanie pokazuje również, w jaki sposób prawidłowo raportować zebrane wyniki. Na samym końcu organizowany jest egzamin, którego zdanie uprawnia do otrzymania certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w zajęciach oraz zdobycie odpowiedniej wiedzy.

W ofercie edukacyjnej tego ośrodka znajdują się szkolenia z różnych zagadnień. Chcąc dowiedzieć się więcej, wystarczy udać się pod adres internetowy firmy. W razie jakichkolwiek pytań i przedstawiciele służą profesjonalnym doradztwem.


Opinie o PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

SuperAutoMarket

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

greentex24

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Direction s.c.

MIASTO - Gajnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu