WWW: https://www.oliwiadrobnicka.pl/
Nazwa Firmy: "Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
Telefon 505 076 484
Adres Pułaskiego 17
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-276

Opis


Piękne mieszkanie to marzenie wielu osób. Duży metraż to  nie wszystko, nawet z niepozornego wnętrza  można wydobyć prawdziwe piękno! Trzeba tylko wiedzieć, jak  tego dokonać. Odpowiedni układ przestrzeni, dobór mebli, kolorów, struktur i dodatków. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, aby wykreować cudowne i przytulne wnętrze.  

Niestety, nie każdy posiada na tyle rozwinięty zmysł estetyczny, aby jego mieszkanie wyglądało jak z katalogu.  Wówczas warto zainwestować we wsparcie profesjonalisty. Osoby poszukujące architekta wnętrz w Gliwicach i okolicach, powinny zainteresować się ofertą pracowni architektonicznej www.oliwiadrobnicka.pl. Firma realizuje usługi na terenie Górnego Śląska. To, co ją wyróżnia, to traktowanie aranżacji wnętrz jako prawdziwej sztuki. 

Bez dwóch zdań, w tym całym przedsięwzięciu najważniejszy jest człowiek. To klient ma decydujący głos, a  wszelkie jego uwagi oraz potrzeby są brane pod uwagę i realizowane, jeśli jest taka możliwość. Bez  względu na to, czy projektant ma do czynienia z domatorem, który mieszkanie traktuje jak osobistą twierdzę, czy z rozrywkową osobą, nastawioną na przyjmowanie gości, każdy projekt realizuje z równą starannością. To zadowolenie klienta jest priorytetem, do którego dąży każdy architekt wnętrz.

Oczywiście projekt aranżacji to  nie wszystko, liczy się przede wszystkim etap końcowy, czyli realizacja. Wiele osób obawia się, że projekt nie będzie realny do zrealizowania przez każdą ekipę budowlaną. A ta, co już podejmie się wykonania, zażąda kroci za usługę. Niniejsza pracownia oferuje swoim klientom pomoc w znalezieniu odpowiedniej ekipy budowlanej bądź skorzystanie z usług zaprzyjaźnionej i sprawdzonej grupy fachowców. 

Klient ma możliwość zamówienia aranżacji wnętrza w wariancie premium. Wówczas otrzymuje on rysunki dla wykonawców, które w sposób szczegółowy  opisują, jak należy wykończyć wnętrze. Taka precyzyjna instrukcja pozwoli na zrealizowanie planu maksimum, czyli idealnego odzwierciedlenia projektu i przełożenie go na realny wygląd mieszkania.

Data dodania: 15-08-2019
Autor: Liwia Chmielewska
Źródło:
https://www.oliwiadrobnicka.pl/architekt-wnetrz/Opinie o "Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu