WWW: https://www.prodexpol.pl/
Nazwa Firmy: Prodexpol
Telefon 22 499 55 44
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082

Opis


Moda na wzór jodełki na podłodze nie przemija. Jest ona kojarzona z dobrym gustem właścicieli nieruchomości, luksusem oraz eleganckim charakterem. Warto podkreślić, że nie jest zarezerwowana jedynie dla kamienic czy willi, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, by deski tego typu kłaść w mieszkaniach w blokach czy w domach jednorodzinnych. Zaletą tego wzoru jest  uniwersalność, która sprawia, że znajduje zastosowanie nie tylko we wnętrzach vintage, ale też skandynawskich, loftowych czy industrialnych. W tym przypadku bardzo ważny jest fachowy montaż. Deski należy układać pod kątem wynoszącym mniej więcej 50 stopni, co daje szansę stworzenia tak zwanej jodełki. Można je zamówić na stronie prodexpol.pl, prowadzonej przez przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży podłóg z drewna.

Jest to ponadczasowy surowiec o ekologicznym charakterze, sprawdzający się w budynkach publicznych i prywatnych. W przeciwieństwie do paneli z polichlorku winylu może być cyklinowany, co daje szansę odświeżenia go w krótkim czasie. Celem takich działań jest usunięcie starych farb lub lakierów oraz pozbycie się zarysowań bądź wgnieceń, dzięki czemu nabywanie nowych desek nie jest koniecznością.

Każda podłoga, jaką jest jodełka francuska, zwraca na siebie uwagę i jest praktyczną ozdobą samą w sobie. Tworzy się ją zarówno z rodzimych, jak i egzotycznych gatunków drewna o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Są one łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ wystarczy co jakiś czas przetrzeć je mopem i łagodnym detergentem. To bezpieczne i jednocześnie zdrowe rozwiązanie odznaczające się właściwościami antystatycznymi, docenianymi przez alergików oraz izolacyjnymi. Podłogi z drewna, przez wzgląd na grubość, izolują bowiem przed dźwiękami oraz chłodem.


Opinie o Prodexpol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu