WWW: https://www.prodexpol.pl/
Nazwa Firmy: Prodexpol
Telefon 22 499 55 44
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082

Opis


Wykończenie podłogi drewnem ma wiele zalet. Trudno jest wprost wymienić je wszystkie, choć dla dużej części osób szczególnie ważne są względy wizualne. Te zaś uzależnione są w dużej mierze od rodzaju wybranych desek. Firma Prodexpol, zajmująca się produkcją pokryć podłogowych z drewna od bardzo dawna, ma dla swych klientów mnóstwo propozycji.

Jaki rodzaj drewna?

Zupełnie naturalne jest, że sami klienci mogą nie orientować się w rodzajach drewna i ich właściwościach, nie odróżniać ich, ale zawsze można sprawdzić dostępne możliwości, poznać opisy rodzajów drewna, a przede wszystkim - sprawdzić, jak się prezentuje. Poszczególne gatunki bowiem odznaczają się nie tylko różnym stopniem twardości, wytrzymałości i odporności, ale też wyglądem, przede wszystkim wybarwieniem. Poza tym można mieć pewność, że firma oferująca deski drewniane w Warszawie wybiera do tego jedynie idealnie nadające się drewno, czyli między innymi dąb, jesion, a także gatunki egzotyczne. W tym ostatnim przypadku drewno może być nawet jeszcze odporniejsze niż polskie, a to dlatego, że drzewa, z jakich się je pozyskuje, wzrastają w szczególnie trudnych warunkach, m.in. silnego nasłonecznienia i wysokiej wilgotności powietrza. Poza tym egzotyczne gatunki wyglądają wyjątkowo, często mając zupełnie inne wybarwienie niż rodzime gatunki, na przykład złocisty połysk, różowawy odcień czy złote plamki.

Jakie wykończenie?

Prócz rodzaju drewna, trzeba też wybrać jego wykończenie. Stołeczna firma ma mnóstwo opcji, między innymi naturalne drewno pokryte olejowoskiem, co podkreśla jego kolor i usłojenie, deski lakierowane, a także barwione na różne kolory. Wybrać można na przykład dąb bielony czy szary. Poza tym do wyboru są pokrycia szczotkowane, matowe i wykończone na wysoki połysk.


Opinie o Prodexpol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu