WWW: https://www.prodexpol.pl/
Nazwa Firmy: Prodexpol
Telefon 22 499 55 44
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082

Opis


Drewniana podłoga w domu lub mieszkaniu to świetne rozwiązanie dla osób chcących otaczać się naturalnymi materiałami, które nie szkodzą środowisku i są wolne od toksycznych substancji. To popularny surowiec wykończeniowy wpasowujący się we wnętrza nowoczesne oraz klasyczne, który wygląda dobrze w pomieszczeniach skandynawskich, industrialnych, angielskich, kolonialnych czy boho. Doskonale komponuje się z betonem architektonicznym, cegłą oraz szkłem i jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne.

Podłogi z drewna są wybierane przez wzgląd na elegancki wygląd oraz bogatą kolorystykę. Na rynku występują bowiem deski w cieplejszych i chłodniejszych odcieniach. Właściciele mniejszych obiektów decydują się chętnie na drewno jaśniejsze, które optycznie powiększa pomieszczenia i nie przytłacza pomieszczeń swoją obecnością. Natomiast ciemniejsze sprawdza się zwłaszcza w eleganckich gabinetach bądź salonach.

Drewno jest trwalsze w porównaniu do polichlorku winylu, z którego produkuje się panele, dlatego znajduje zastosowanie w często eksploatowanych przestrzeniach, takich jak biurowce, hotele lub restauracje. Ponadto w razie pojawienia się uszkodzeń, takich jak pęknięcia i wgniecenia, może być poddawane procesowi cyklinowania. Usługi tego typu świadczą zewnętrzne firmy, które za pomocą nowoczesnych cykliniarek zdzierają wierzchnią warstwę desek, co daje szansę usunięcia zniszczeń, resztek lakieru lub starych farb.

Szeroki wybór drewnianych podłóg udostępniono w ofercie przedsiębiorstwa przedstawionej na prodexpol.pl. W katalogu znajduje się między innymi deska na ogrzewanie podłogowe, która nie ulega uszkodzeniom pod wpływem wysokich temperatur, a zaimpregnowana specjalnymi preparatami sprawdza się w przestrzeniach narażonych na działanie wilgoci. Podłogi tej firmy to ponadczasowa klasyka, która nie wychodzi z mody. Tworzy się je z rodzimych gatunków drewna, takich jak klon, akacja, dąb, czereśnia lub jawor oraz egzotycznych, wyróżniających się widocznym usłojeniem i intensywnymi kolorami. To idealna propozycja dla osób chcących stworzyć niebanalne wnętrze.


Opinie o Prodexpol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu