WWW: https://oczyszczalnieprimeko.pl/
Nazwa Firmy: Primeko Technologie Ekologiczne
Telefon 602 378 800
Adres Malwowa 3
Miejscowość Gniezno
Kod pocztowy 62-200

Opis


W poszukiwaniu nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań z obszaru oczyszczania ścieków warto zapoznać się z ofertą Primeko. Wielkopolska marka jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych urządzeń, które doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla innych technologii tradycyjnie wykorzystywanych w przypadku braku dostępu do miejskiej lub gminnej sieci kanalizacyjnej. Firma, bazując na wieloletnim doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i zaawansowanym zapleczu produkcyjnym zapewnia swoim klientom dostęp do systemów o pierwszorzędnej wydajności oraz wysokiej odporności na eksploatację.

Jako wieloletni partner czołowych dostawców z branży, w swojej ofercie powyższe przedsiębiorstwo skupia urządzenia w pełni odpowiadające wymogom dzisiejszego rynku. Poza sprzedażą oferuje profesjonalny montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, w tym również biologicznych z osadem czynnym i hybrydowych ze złożem biologicznym, szamb ekologicznych i eko-oczyszczalni. Propozycja ma kompleksowy charakter, a dzięki wysokim kwalifikacjom oraz specjalistycznej wiedzy zatrudnianych pracowników klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, a także dostosowanie każdej instalacji, nawet w przypadku trudnych warunków glebowych czy wysokich wód gruntowych.

Jest wiele czynników, które wpływają na ostateczny koszt montażu. Przede wszystkim są to miejsce, wielkość stacji, rodzaj gruntu oraz wykorzystanej technologii, sposób odprowadzania oczyszczonych ścieków czy poziom wyjścia rury kanalizacyjnej z budynku. Nie bez znaczenia jest także koszt pracy koparki oraz wykonania wykopu, niwelacja terenu, podłączenie systemu do instalacji ściekowej i jego uruchomienie. Na ostateczną wycenę wpływ mają także wykorzystane podczas procesu instalacji materiały takie jak żwir, kształtki, studnie czy tunele.

Osoby, które zainteresowane są ekologicznym podejściem do oczyszczania ścieków, które pozwala nie tylko na skuteczną neutralizację niebezpiecznych dla środowiska zanieczyszczeń, lecz także duże oszczędności związane między innymi z ograniczeniem częstotliwości wywożenia nieczystości, z pewnością będą usatysfakcjonowane!

Data dodania: 18-10-2020
Autor: Daria Bąk
Źródło:
https://oczyszczalnieprimeko.pl/montaz/Opinie o Primeko Technologie Ekologiczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu