WWW: https://zaginarki.net/
Nazwa Firmy: P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
Telefon +48 607 10 28 55
Adres Kolejowa 8c
Miejscowość Kęsowo
Kod pocztowy 89-506

Opis


Praca dekarza czy hydraulika nierzadko wiąże się z obróbką elementów stalowych i blaszanych. Są one bardzo często wykorzystywane jako części składowe poszczególnych konstrukcji. Aby zapewnić właściwą szczelność oraz umożliwić idealne, gwarantujące odpowiednią estetykę dopasowanie komponentów danej instalacji czy pokrycia dachu, niezbędne jest przycięcie rury, arkusza blachy lub innego fragmentu wykonanego ze stopu. W tym celu warto wyposażyć się w odpowiednie przycinarki i zaginarki hydrauliczne. Tego rodzaju sprzęt doskonale nada się do takiej pracy. Pozwoli szybko, sprawnie i bez zbędnych nakładów sił obrobić dany stop, zachowując jego właściwości oraz nie generując zbędnych uszkodzeń czy strat w postaci surowca, który nie może być użyty ze względu na zbytnie zniszczenie.

Producent zginarek, firma P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla, doskonale orientuje się w potrzebach rynku w XXI wieku, jeśli chodzi o sprzęt do obróbki blachy. Dlatego też oferta skierowana do klienta jest na bieżąco aktualizowana o nowe, funkcjonalne i przydatne w pracy produkty. Każdy z nich jest wykonany z materiału o wysokim stopniu wytrzymałości, co pozwala na formowanie za jego pomocą blachy o różnych wymiarach i gramaturze przekroju. 

Warto pamiętać, że właściwe przycięcie lub zagięcie blaszanego arkusza może mieć kluczowe znaczenie dla dalszych prac remontowo - wodno - kanalizacyjnych. Tym bardziej należy upewnić się, że wszystkie parametry są odpowiednio przygotowane w taki sposób, by po zamontowaniu nie trzeba było dokonywać kolejnych, nierzadko kosztownych poprawek.

Zastosowanie dobrej przycinarki czy zaginarki pozwala również zwiększyć bezpieczeństwo. Właściwie docięty arkusz posiada gładką, pozbawioną zadziorów krawędź, co umożliwia bezwypadkowe zamocowanie go na wybranym miejscu lub też dalsze prace obróbkowe. Nie ma obawy przypadkowego zranienia się ostrym, źle dociętym fragmentem, co miało często miejsce przy wycinaniu arkusza za pomocą ręcznych nożyc do cięcia blachy lub innego, nieprzystosowanego do takiej pracy narzędzia.


Opinie o P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu