WWW: https://sanisilesia.pl
Nazwa Firmy: PHU "SANISILESIA"
Telefon 574 430 728
Adres Słowackiego 176
Miejscowość Bobrowniki
Kod pocztowy 42-583

Opis


Wybierając wyposażenie kuchni i starając się, aby wszystkie elementy pasowały do konkretnego stylu, warto pomyśleć nieco dłużej, chcąc kupić baterię do zlewozmywaka. Musi ona być niezwykle odporna na intensywne użytkowania, a więc wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nie bez znaczenia jest też styl, w jakim powinna być utrzymana. Należy ją dopasować nie tylko do koloru zlewu, ale też np. do uchwytów przy meblach. Na szczęście w wielu dobrych sklepach z armaturą można już znaleźć mnóstwo wzorów nowoczesnych i klasycznych, także stylizowanych na retro.

Urządzając kuchnię np. w stylu glamour, warto zainteresować się ofertą salonu internetowego działającego na Śląsku, który kooperuje z wieloma producentami wysokiej jakości artykułów w przystępnych cenach. W ofercie ma między innymi:

  • baterie łazienkowe i kuchenne w stylu retro, ale i nowoczesnym,
  • akcesoria łazienkowe i kuchenne
  • zlewozmywaki w wielu kolorach

Firma PHU Sanisilesia Marcin Szewczyk dba o najbardziej wymagających klientów od 2011 roku, dostarczając im produkty niezawodne, eleganckie i wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących wieloletnie użytkowanie.

Wybierając akcesoria odpowiednie dla stylu glamour, warto zwrócić szczególną uwagę na taki artykuł jak złota bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, zwiększającą zasięg. Jest funkcjonalna i efektowna dlatego podoba się klientom. Wylewka wyposażona jest w przełącznik strumienia wody. Jest to bateria jednouchwytowa, stojąca, z ceramiczną głowicą i obrotową, wyciągana wylewką. Razem z baterią klient otrzymuje w zestawie:

  • wężyki przyłączeniowe,
  • niezbędne uszczelki,
  • zestaw montażowy,
  • wąż nylonowy.

Warto zwrócić uwagę, że wąż metalowy zamieniono na nylonowy ze względu na wyższą trwałość materiału oraz odporność na przetarcia. Wszelkie niezbędne dane dotyczące np. wielkości otworu montażowego można znaleźć na stronie firmy.

Klienci, którym podoba się wzór opisanej baterii, ale woleliby inny kolor, sklep ten może zaproponować ten artykuł w kolorach grafitowym, czarnym, różowego złota, a także w chromie.


Opinie o PHU "SANISILESIA"


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu