WWW: https://www.pascom.com.pl/
Nazwa Firmy: PasCom Sp. z o.o.
Telefon 58 622 69 39
Adres Zwycięstwa 96/98
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-451

Opis


Efektywne kontrolowanie pojazdów to ważny aspekt prowadzenia działalności biznesowej w dziedzinie wynajmu pojazdów lub logistyki.

Śledzenie wykorzystania pojazdów jest kluczowe w zarządzaniu flotą – pozwala na zaplanowanie odpowiedniej rotacji pojazdów, minimalizację kosztów paliwa i utrzymania, a także na wykrycie potencjalnych problemów technicznych. Tego typu oprogramowanie umożliwia regularne przeglądy i konserwację, które stanowią kluczowe czynności w zapewnieniu dobrego stanu technicznego. Serwisy i przeglądy nie tylko zapewniają bezpieczeństwo kierowców i pasażerów, ale także pomagają w wykryciu oraz naprawie problemów technicznych przed ich pogorszeniem. Z kolei planowanie tras jest niezbędne w zapewnieniu tego, aby pojazdy poruszały się w sposób jak najbardziej efektywny i oszczędny pod względem czasu i kosztów. Dzięki planowaniu przejazdu można również uniknąć zatorów drogowych i opóźnień. Właściwy program oznacza także możliwość zaoszczędzenia kosztów paliwa, będących jednymi z największych wyzwań związanych z kontrolowaniem floty. Kolejne kluczowe zadanie z tym związane stanowi właściwe zarządzanie kierowcami. W tym celu poleca się organizować szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy, monitorować wydajność pracowników oraz ich czas pracy, a także zachęcać ich do oszczędnej jazdy. Z kolei szczegółowa analiza danych związanych z flotą pomaga w identyfikacji obszarów, w których można zwiększyć wydajność. Warto wówczas przeanalizować takie dane jak koszty utrzymania aut, ilość wypadków i awarii, czas przejazdów czy zużycie paliwa.

Właściwe oprogramowanie do zarządzania flotą ułatwia wykonywanie wszystkich powyższych zadań. Jednym z częściej wykorzystywanych przez firmy transportowe programów jest PasCom II, który można zakupić w aż czterech wersjach. Zostały one dostosowane do potrzeb osób szukających programu stworzonego do wynajmu samochodów, carsharingu oraz realizacji zleceń w dziedzinie logistyki. System jest niezwykle łatwy w obsłudze, a przy tym wygodny, jako że umożliwia między innymi włączanie i wyłączanie poszczególnych funkcji, dzięki czemu jest w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika. Autorzy programu zapewniają pełne wsparcie podczas jego wdrażania, a także pomagają w integracji z dotychczas wykorzystywanymi systemami. Szczegóły znajdują się na stronie pascom.com.pl.

Data dodania: 30-03-2023
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://www.pascom.com.pl/oferta/pascom-flota-ii/



Opinie o PasCom Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu