WWW: https://www.paleczny.pl
Nazwa Firmy: Paleczny Sp. z o.o.
Telefon 500595959
Adres Kaliszówka 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-909

Opis


Zużyty akumulator to duże niebezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Wydobywający się z niego wyciek zatruwa glebę i okoliczne ciągi wodne, jest też groźny dla człowieka. Posiadając na stanie zużyty element tego typu, należy od razu zgłosić chęć jego recyklingu odpowiedniej firmie. Swoje usługi w tym zakresie przestawia Paleczny Sp. z o. o. To przedsiębiorstwo działające od lat na polskim rynku. W gestii jego kadry jest odbiór oraz utylizacja akumulatorów od osób prywatnych i klientów biznesowych. 

Realizator legitymuje się niezbędnymi pozwoleniami umożliwiającymi przeprowadzanie przez pracowników legalnego skupu części stanowiących zagrożenie dla środowiska. Firma dysponuje także odpowiednim do potrzeb zapleczem osobowym, technicznym i logistycznym, dzięki czemu jest w stanie bezpiecznie odebrać elektrośmieci i przetransportować je w miejsce rozbiórki zgodnie z wymogami prawa. 

Utylizacja akumulatorów to nie jedyny zakres działań, jakich podejmuje się kadra. W ich gestii jest też szeroko rozumiane wsparcie dla osób planujących przeprowadzenie inwestycji mogącej wpływać na lokalne środowisko. Oferowana pomoc może mieć charakter doradztwa, opracowania w imieniu klienta dokumentacji wymaganej przez urzędy udzielające pozwoleń (między innymi karty informacyjnej przedsięwzięcia, operatu wodno - prawnego) lub też wykonania innych czynności związanych z lokalną przyrodą. 

Proponowane świadczenia są odpłatne. Koszt za poszczególne usługi jest każdorazowo ustalany indywidualnie z uwagi na mnogość kwestii wpływających na ostateczną wycenę. Realizator zaprasza do kontaktu i przedstawienia wymagań. Ze swojej strony gwarantuje terminowość i rzetelność działań, bez względu na zakres pracy.


Opinie o Paleczny Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu