WWW: https://oslonastalowa.pl/
Nazwa Firmy: oslonastalowa.pl
Telefon
Adres Niałecka 17
Miejscowość Wolsztyn
Kod pocztowy 64-200

Opis


Każdy właściciel pojazdu, który za każdym razem, najeżdżając na wysoki krawężnik, zastanawia się, czy czegoś nie uszkodzi w podwoziu, powinien pomyśleć nad zamontowaniem specjalnego, odpornego na uderzenia zabezpieczenia. Jest nim osłona stalowa dostępna na stronie oslonastalowa.pl wykonana z najlepszej jakościowo blachy o sporej grubości, która zagwarantuje bezpieczeństwo nie tylko silnikowi, ale także wielu innym podzespołom.

Warto sprawdzić, jaką osłonę ma silnik w posiadanym aucie, gdyż najczęściej producenci samochodów osobowych decydują się na montaż osłon z tworzywa, które jest mało odporne na uderzenia. Najeżdżając na kamień, czy wpadając w dziurę w jezdni, przy niskim zawieszeniu bardzo łatwo można uszkodzić misę olejową. Jej naprawa lub wymiana będą dużo kosztować dużo więcej niż zakup i montaż wspomnianej osłony. Chroni ona także chłodnicę, sprężarkę klimatyzacji, alternator i wiele innych podzespołów przed niekorzystnym działaniem pyłu, kurzu i kamieni podrywanych się z jezdni podczas jazdy.

Decydując się na instalację takiego zabezpieczenia uda się przedłużyć żywotność nie tylko silnika, ale także innych elementów wielu układów, których wymiana lub naprawa są dość kosztowne. W ofercie firmy można znaleźć osłony niemal do każdej marki i modelu samochodów jeżdżących po polskich drogach. Blacha, z której wykonano osłonę, jest zabezpieczona przed korozją specjalną powłoką cynkowo-polimerową pozwalającą na wieloletnie użytkowanie tego produktu. Warto też dodać, że konstrukcja jest przemyślana, ponieważ, aby odprowadzić ciepło z silnika, nawiercono otwory w osłonie i pomyślano także o otworze serwisowym, dzięki któremu uda się przeprowadzić wymianę oleju bez konieczności jej odkręcania.

Z pewnością korzyści zamontowania osłony przewyższają koszty jej zakupu, dlatego warto zastanowić się nad jej montażem. W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze można zwrócić się do przedstawiciela firmy, który chętnie odpowie na każde pytanie i postara się dobrać odpowiednią osłonę do posiadanej przez klienta marki i modelu samochodu.

Data dodania: 14-02-2021
Autor: Kazimierz Nowakowski
Źródło:
https://oslonastalowa.pl/Opinie o oslonastalowa.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu