WWW: https://onecredit.pl/
Nazwa Firmy: OneCredit.pl
Telefon 12 200 50 08
Adres Osiedle Centrum A 2 87
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-923

Opis


Przedsiębiorstwa w Polsce mogą korzystać z różnych form finansowania, dzięki którym poprawiają kondycję firmy na rynku. Zwykle zobowiązania finansowe wobec banków pobierane są na cele rozwojowe. Natomiast, istnieje jeszcze inna możliwość, z której warto także skorzystać. Są to pożyczki unijne, przyznawane w ramach członkostwa w Unii Europejskiej. Polscy biznesmeni decydują się na nie, ponieważ zwykle są one przyznawane na warunkach korzystniejszych aniżeli pożyczki w bankach. 

Finansowanie unijne może dotyczyć każdej branży i każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju ono jest. Środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Należy jedynie przedłożyć stosowną dokumentację, zachowującą wszystkie wymogi formalne. Kiedy więc przedsiębiorca chce się zapoznać z pełną ofertą pożyczek unijnych, może skontaktować się z ekspertami prowadzącymi portal onecredit.pl. Wtedy otrzyma listę dopasowaną do jego branży oraz oczekiwań. Specjalista poinformuje również klienta, jakie dokumenty musi przygotować oraz jakie wymagania spełniać w konkretnym przypadku. Komplet zebranych informacji umożliwia lepsze rozeznanie i co jest z tym powiązane, korzystne rozpatrzenie wniosku.  

Osoby, które pierwszy raz starają się o przyznanie pożyczki unijnej mogą być nieco przytłoczone wiadomościami powiązanymi z pozyskiwaniem funduszy. Natomiast, doradca przedstawi im wyłącznie takie informacje, które bezpośrednio dotyczą ich działalności. Dzięki temu nie tylko poszerza się własne horyzonty, ale też można poczuć się pewniej w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Jeśli więc tylko ktoś zastanawia się, jak zdobyć środki finansowe z UE, to na początku powinien skonsultować się z ekspertami. 

Data dodania: 30-11-2022
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://onecredit.pl/pozyczki-unijne/Opinie o OneCredit.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu